Slavia bez své stálice? Vypadá to na konec, připouští Kolařík

Foto: Kateřina Macečková, hc-slavia.cz

31. března 2018, 17:50

Marek Hedbávný

Pavel Kolařík je smířený s koncem kariéry. „Už to asi skončilo. Ale uvidíme, v červenci nebo v srpnu si ještě všechno vyjasníme," říká v rozhovoru pro hc-slavia.cz.

Jágr Chance liga

Pětačtyřicetiletý obránce by rád hrál dál, třeba za druholigovou Kobru. Jenže... „Kdybych hrál na Kobře, tak bych nezvládal trénovat děti v Edenu, v čemž chci pokračovat. I na druhou ligu je potřeba trénovat. Nejde tam jen tak naskočit a z fleku hrát. Nebudu už nejspíš mít čas zkombinovat obojí, vypadá to tak na definitivní konec.“ 

Rozhodnutí ale padne až v létě. „Do té doby jsem aktivní hokejista na dovolené," hlásí na klubovém webu. „Každopádně: je mi 45 let, mám od ledna problémy s kolenem, takže teď už pro mě v úvahu přichází jenom Kobra."

Pokud Kolaříkův hokejový čas skutečně nadešel, rozloučil se jako král: při poslední děkovačce sezony rozezpíval kotel těch nejoddanějších fanoušků Slavie.

Těch, kteří zůstali Slavii věrní i po pádu do první ligy. Stejně, jako to udělal on, jedna z nejvýraznějších postav víc jak staleté klubové historie. 

Kolařík strávil ve Slavii dvacet sezon a nepřetržitě v ní působí od roku 2002. S pražským celkem má sedm extraligových medailí: dvě zlaté, tři stříbrné a dvě bronzové. Zahrál si také za reprezentaci (mj. na MS 2003) a Boston Bruins v NHL.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz