Skvělá zpráva! Neuvirth už je fit a v noci nastoupí

Foto: sportsnet.ca

Zranění Michala Neuvirtha naštěstí není vážné: už zase trénuje a dnes v noci by dokonce měl odchytat dvě třetiny proti Buffalu.

HokejkaTV

Neuvirth je v Torontu na zkoušce, zranění během přípravy proto mohlo být velkou komplikací. Jeho absence ale trvala jen pár dnů.

Český gólman tedy dostane příležitost zabojovat o místo v kádru i během zápasů. Poprvé by měl nastoupit v noci ze soboty na neděli (od 1:00 SEČ) proti Sabres.

Jednatřicetiletý Neuvirth v NHL dosud chytal za Washington, Buffalo, New York Islanders a poslední čtyři sezony strávil ve Philadelphii.

Teď oblékne dres slavných Maple Leafs. „Je to velká příležitost a zároveň je to pro mě velká čest. Je to nejlepší organizace v NHL," hlásí Neuvirth.

„Toronto, to je Mekka hokeje. Jako dítě jsem mu vždycky fandil. Když mi proto v létě zavolali, při rozhodování jsem následoval svoje srdce," řekl Neuvirth při pátečním setkání s novináři. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz