Skuhravý uspěl s odvoláním! Kapitán Energie pokutu platit nebude

Foto: Aleš Bedlík, hokejkv.cz

Krátce před Štědrým dnem mu Disciplinární komise ELH udělila finanční pokutu za nesportovní chování v utkání Liberce s Karlovými Vary. Útočník Energie Václav Skuhravý se proti tomuto rozhodnutí odvolal a uspěl – disciplinárka finanční pokutu zrušila!

O Kapku lepší hokej

Karlovarský kapitán měl zaplatit pokutu ve výši deseti tisíc korun, kterou mu disciplinární komise vyměřila za prohřešek z prosincového utkání na ledě Liberce. Zkušený bojovník v průběhu zápasu inkasoval desetiminutový trest za nesportovní chování.

„Po signalizovaném oboustranném vyloučení z hráčské lavice nepřípustně slovně napadal rozhodčí a ve svém jednání pokračoval i po odjezdu na trestnou lavici,“ uvedl tehdy v tiskové zprávě předseda disciplinárky Viktor Ujčík.

Teď je všechno jinak. Proti výše uvedenému rozhodnutí se totiž Václav Skuhravý odvolal a uspěl, jak informuje disciplinárka ve svém komuniké: „Na základě zjištěných skutečností včetně vyjádření rozhodčího dospěla komise k závěru, že hráč se vulgárního ani jinak urážlivého chování nedopustil a nenaplnil tak podstatu přestupku, za který mu byla pokuta uložena.“

„Disciplinární komise ELH proto jednomyslně rozhodla, že se finanční pokuta ruší, a disciplinární řízení s Václavem Skuhravým zastavila,“ píše se dále.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz