Škrty na Vsetíně! Končí Protasenja, Markovič a další

Foto: Martin Vojtěch Víta, hc-vsetin.cz

Vsetín v pondělí zahájil přípravu na následující prvoligovou sezonu. Zůstávají útočníci David Březina, Martin Podešva nebo Radim Kucharczyk. Loučí se ale opory Anatolij Protasenja či Jaroslav Markovič.

Nový fanshop

„Už nyní je známo, že v týmu v příští sezoně nebudou pokračovat Luboš Horčička, Jaroslav Markovič, Petr Beránek, Anatolij Protasenja, Radim Ostrčil a Filip Dundáček," řekl pro hc-vsetin.cz jednatel Daniel Tobola. „Daniel Krenželok a Jiří Karafiát se vracejí do svých mateřských klubů. O dalších změnách v kádru budeme postupně informovat.“ 

Jaroslav Markovič byl druhým nejproduktivnějším hráčem Vsetína – v základní části si skvěle rozuměl s Davidem Březinou a nasbíral 40 bodů. 

Anatolij Protasenja vinou zranění odehrál za nováčka WSM Ligy jen 30 utkání, ve kterých si udržel bilanci skoro jednoho bodu na zápas (11+17). Také Petr Beránek byl ve statistikách vidět – ve 34 zápasech stihl 21 bodů.

Filip Dundáček, další z odcházejících hráčů, byl nejproduktivnějším bekem VHK – v základní části zapsal 23 bodů (7+16). Končí i druhý bodově nejúspěšnější obránce týmu Radim Ostrčil (v základní části 7+14).

Škrty v kádru znamenají, že Vsetín po otevření přestupového okna přivede vícero posil. Hovoří se například o zájmu o hráče z Finska.

Kdo se zúčastnil prvního tréninku?

Obránci: Jiří Weintritt, Michal Žák, Jakub Teper, Ondřej Holomek.

Útočníci: David Březina, Adam Hořanský, Dominik Pokorný, Martin Podešva, Tomáš Vávra, Ondřej Slováček, Vojtěch Šilhavý, Ondřej Kopta, Radim Kucharczyk.

Vsetínští hráči si na uvítanou zahráli fotbálek.

Vsetínští hráči si na uvítanou zahráli fotbálek. | Foto: hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz