Škatulata v první lize! Posily hlásí Vsetín, Poruba, Litoměřice i Přerov

Foto: hc-slavia.cz

8. června 2018, 13:09

Marek Hedbávný

Páteční poledne přineslo v první lize hned čtyři přestupové novinky: Peter Mikuš posílil Vsetín, Martin Kadlec (na fotce) se vrací do Litoměřic, Oldřich Horák pomůže Porubě a na zkoušku do Přerova jde Milan Valášek.

Nový fanshop

Zkušený Mikuš na Lapači

Když už do Vsetína někdo zamíří, je to velké jméno! Jako třeba teď: v obraně Valachů bude nastupovat Peter Mikuš.

Třiatřicetiletý Slovák hrál minulou sezonu za Žilinu (40 utkání, 2+11). Čeští fanoušci si ho mohou pamatovat z Hradce Králové, Českých Budějovic nebo Mladé Boleslavi.

„Petera znám už z dob, kdy jsem hrával extraligu, takže jsem ho měl v paměti. Nastupovali jsme proti sobě, když hrál za Hradec Králové a herně se mi líbil. Slibujeme si od něj roli zkušeného hráče, jak do přesilovky, tak i rozehrávky. Myslím si, že by nám měl hodně pomoct,“ uvedl pro hc-vsetin sportovní manažer Radim Tesařík.

Foto: hc-vsetin.cz

Kadlec se vrací do Litoměřic

Hbitý útočník Martin Kadlec se po odchodu ze Slavie dohodl s Litoměřicemi, kde strávil už část předchozí sezony. Devětadvacetiletý útočník získal v minulém ročníku 31 bodů.

Horák pomůže nováčkovi

Poruba po postupu buduje konkurenceschopný kádr – ze Zlína bude v Ostravě hostovat Oldřich Horák. Sedmadvacetiletý bek v minulé sezoně střídavě nastupoval za Berany (7 zápasů, 0+1) a prvoligové Zubry (20 utkání, 0+1).

Přerov vyzkouší Valáška

Milan Valášek opouští (alespoň prozatím) Dvůr Králové. Podle informací webu Rodos míří na zkoušku do Přerova. Když hrál pětadvacetiletý útočník v první lize naposledy (v barvách Litoměřic), zakončil základní část s devíti góly.

Milan Valášek.

Milan Valášek. | Foto: hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz