Setkání plné emocí: Berani vzali do týmu malého Lukáše z dětského domova

Foto: Martina Dvořáková, grayling.cz

Zlínský stadion v sobotu hostil netradiční setkání. Šanci splnit si sen dostal malý hokejista Lukáš z dětského domova. Po tréninku domácích měl příležitost si s hráči „velkého“ hokeje zahrát. Na památku si z kabiny odnesl podepsaný dres, a hlavně velký zážitek

Plekanec Chance liga

Sedmiletý Lukáš z Dětského domova Valašské Meziříčí se naučil bruslit už ve svých pěti letech. Hokej miluje a na ledě by nejradši trávil každou volnou chvilku. „Největší radost jsem měl, když jsem dostal hokejku,“ říká malý Lukáš, kterému náklady na vybavení a tréninky pomáhá uhradit Nadační fond Albert.

Zlínští Berani vzali k sobě Lukáše na led a zastříleli si s ním na branku. Po tréninku se Lukáš podíval i do šatny, kde mu hokejisté na památku předali podepsaný dres a hráčské karty. Předání se neslo na vlně emocí, nechyběly ani slzy.

„Bylo to hodně o emocích a ty k hokeji neodmyslitelně patří.“

„Jsem rád, že jsme měli možnost propojit se s dětským domovem. Myslím si, že je to zajímavý zážitek nejen pro Lukáše, ale i pro nás,“ říká Libor Kožík, marketingový manažer PSG Berani Zlín, který společně s Nadačním fondem Albert pomohl setkání zorganizovat. „Bylo to hodně o emocích a ty k hokeji neodmyslitelně patří,“ dodává Kožík.

A co zlínští přejí Lukášovi do budoucna? „Je super, že má Lukáš hokej tak rád a že pilně trénuje. Přeji mu hodně štěstí, a hlavně ať mu vydrží zdraví a motivace pokračovat v tom, co ho baví,“ řekl po setkání zlínský útočník Nicolas Werbik.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz