Sedačka za dvě stovky? Jihlava prodává artefakty ze stadionu

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Jihlavská CZ LOKO Aréna (dříve Horácký zimní stadion) je pomalu minulostí. Slavný stadion, kde Dukla slavila 12 titulů, bude zbourán. Fanoušci ale mohou získat památku na tento legendární svatostánek: sedačka se dá sehnat za 200 korun.

Už po konci sezony, ve které Jihlava ovládla celou Chance ligu, byl od příznivců zájem o atributy z jejich milovaného stadionu.

Ten je ale majetkem města. Povedlo se však schválit, že inventář stadionu (otevřen byl v roce 1955) je určený k prodeji. 

„My chceme vyjít vstříc fanouškům a pomoct jim při odkupu například sedaček, které užívali mnoho let."

„Pro město je pochopitelně zajímavé jednání s velkými zájemci, kteří mají zájem o celé velké celky jednotlivých komponentů, jako jsou mantinely a podobně," říká pro klubový web jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

„My chceme vyjít vstříc fanouškům a pomoct jim při odkupu například sedaček, které užívali mnoho let. Budeme se tedy snažit být prostředníkem a administrátorem,” prozrazuje.

Foto: Nela Dittrichová, hcdukla.cz

Kdokoliv, kdo by měl zájem o nákup sedačky, má napsat email na adresu hcdukla@hcdukla.cz se svým požadavkem.

„Nezbytné je uvést do emailu nejen zájem o sedačku a její identifikaci, ale kompletní kontaktní údaje: jméno a příjmení, adresu a vhodný bude i telefonický kontakt," píše se na stránkách klubu. 

„Pokud má někdo zájem o jiné části stadionu, může svůj požadavek do emailu také napsat a pokud možno co nejpřesněji vyspecifikovat."

Celek z Vysočiny, který by měl mít novou multifunkční halu v roce 2024, bude do konce července shromažďovat informace všech zájemců.

A pozor.

„Pokud má někdo zájem o jiné části stadionu, může svůj požadavek do emailu také napsat a pokud možno co nejpřesněji vyspecifikovat. Rozhodnutí o prodeji a vyřízení požadavku je pak na příslušném odboru,” dodal Ščerban.

Dukla bude hrát v následující sezoně převážně v Pelhřimově, šest utkání má sehrát do konce roku také v Jindřichově Hradci.

Foto: Karel Švec, Český hokej

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz