Schaus zezadu sekl Machače, teď pyká! Od Ujčíka vyfasoval stopku

Foto: HokejkaTV

Pardubický obránce Nicholas Schaus si do dalšího ročníku přenáší stopku na dva zápasy, šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík jej potrestal za faul na kladenského útočníka Patrika Machače.

HokejkaTV

Běžela 28. minuta posledního barážového zápasu, když si oba hráči nejspíš vyměnili nějaká ta peprnější slova. Americký obránce ale neudržel nervy na uzdě, kladenského forvarda nejdřív krosčekoval a následně zbaběle sekl do nohy, když to nečekal.

Nicholas Schaus si od rozhodčích vysloužil dohromady 27 trestných minut a musel pod sprchy. Teď navrch přišla dvouzápasová stopka od Viktora Ujčíka, který přihlédl k tomu, že nebyl v minulých dvou letech trestán a Patrik Machač neutrpěl zranění.

„Nejdřív jej holí drženou v obou rukách udeřil do oblasti zad, následně ho ve středu hrací plochy cíleně sekl. Hůl přitom s cílem dosažení vyšší razance držel v obou rukách a úder směřoval na oblast nad zadní částí kolenního kloubu,“ popisuje atak Ujčík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz