Šance pro Tomiho a Nestrašila! Oba hlásí comeback do první ligy

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Frýdek-Místek hlásí dvě útočné posily: do Chomutova odjel s Viktorem Nestrašil a Vojtěchem Tomim (na fotce). Oba naposledy působili ve druhé lize.

HokejkaTV

Pětadvacetiletý Tomi začal sezonu v Opavě. Za Slezan letos odehrál sedm utkání, ve kterých získal sedm bodů (3+4).

V minulosti ale platil za kvalitního prvoligového útočníka. Hlavně během angažmá v Havířově se mu dařilo a zároveň se objevoval i v extraligových Vítkovicích. Celkově má v extralize stovku startů.

O patro níž pak sehrál 178 zápasů s celkovou bilancí 39+40. Postupně oblékal dresy Havlíčkova Brodu, zmíněného Havířova, loni pak Poruby a Přerova. 

Nyní dostal laso z Frýdku-Místku. Získá si zpět pověst nadprůměrného prvoligového forvarda?

Spolu s ním za rysy ve středu naskočí ještě jedna nová tvář: Viktor Nestrašil. Také on už má zkušenosti s první ligou, byť ne až tak velké jako Tomi.

Dvaadvacetiletý Nestrašil je odchovancem Slavie, kde nakoukl i do áčka. Chance ligu hrál také za Prostějov a Porubu.

Uplynulý ročník pak strávil ve druhé lize: se 46 body (18+28) ve 36 zápasech byl nejproduktivnějším hráčem pražské Kobry. Letos dosud nikde nehrál – teď ovšem přichází zajímavá šance ve Frýdku-Místku. 

Soupiska HC Frýdek-Místek

Brankáři: Lukáš Daneček, Matěj Loubal, Nick Malík.

Obránci: Patrick Kudla, Filip Haman, Jan Zahradníček, Ondřej Hrachovský, Dávid Stránský, Jakub Adámek, Jakub Michálek, Lukáš Kovář, Marian Adámek.

Útočníci: David Klimša, Rostislav Martynek, Milan Mikulík, Jan Kalus, Kryštof Stuchlík, Dan Przybyla, Marek Havránek, Lukáš Motloch, Lukáš Kaukič, Adam Flok, Nico Geidl, David Květoň, Štěpán Novotný, Vojtěch Tomi, Viktor Nestrašil, David Kofroň, Michal Kvasnica, Jan Hladonik, Petr Eret.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz