Salfický zůstává v Pardubicích. Bude mít ale jinou roli

Foto: hcdynamo.cz

S nástupem nového sportovního manažera Jaromíra Kverky se v Dynamu ruší funkce generálního manažera, kterým byl dosud Dušan Salfický.

HokejkaTV

Někdejší vynikající brankář ale z pardubické organizace neodchází. „S Dušanem jsem měl několik dlouhých debat o jeho pozici v klubu. Jsem přesvědčený, že má co nabídnout především v oblasti rozvoje obchodních vztahů. Zároveň je velmi dobře jazykově vybavený a pomůže v komunikaci na mezinárodní úrovni,“ řekl pro hcdynamo.cz předseda představenstva Martin Sýkora.

Obchodní úsek nadále povede Ondřej Šebek. „Jeho hlavním cílem je naplnit ambiciózní obchodní plán a přivést ve spolupráci s managementem generálního partnera. Bez klíčového partnerství nemůže Dynamo dlouhodobě a především stabilně fungovat,“ uvedl Sýkora.

Čistě sportovní stránku bude mít na starosti Jaromír Kverka, který už hledá realizační tým. Novým asistentem trenéra by se mohl stát Otakar Janecký. 

„Nechci dopustit, aby značku Dynamo ničily aféry podobné těm, které klub zažil v loňské sezoně."

O změnách v klubu rozhodlo pondělní jednání dozorčí rady. „Další kroky jsou v zásadě jednoduché: zajistit podmínky pro posílení A-týmu, naplnit plánovaný rozpočet a otevřeně komunikovat směrem k fanouškům a obchodním partnerům," citují Sýkoru klubové stránky.

„Jako klíčový vnímám i nový etický kodex klubu. Budu trvat na tom, aby ho dodržovali nejen hráči a realizační tým, ale každý, kdo v našem klubu pracuje. Nechci dopustit, aby značku Dynamo ničily aféry podobné těm, které klub zažil v loňské sezoně. I to byl jeden z důvodů, proč se Dynamo ocitlo v baráži,“ uzavřel Sýkora.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz