Salák je u porodu, chytá Machovský. Sparta nasadí Němce, udělala i další změny

Foto: Facebook HC Sparta Praha

7. dubna 16:19

Jan Šimek

Hokejisté Sparty po dvou domácích nezdarech s Libercem nastoupí ve třetím utkání semifinálové série s řadou změn v sestavě. Ve sparťanské brance bude chybět Alexander Salák, jenž zamířil podpořit manželku k porodu. Od začátku bude chytat Matěj Machovský, zadá mu kryje Jakub Neužil. Poprvé do play off naskočí i zkušený bek Ondřej Němec. Tím ale změny v sestavě Pražanů nekončí.

Aplikace Tipsport extraligy

Trenéři Sparty Josef Jandač a Miloslav Hořava ponechali mimo hru útočníka Tomáše Šmerhu či zadáka Tomáše Pavelku. Právě jeho místo zaujme Ondřej Němec. Šestatřicetiletého čeká první zkušenost s vyřazovacími boji v probíhajícím ročníku.

Premiéru v Generali Česká pojišťovna play off Tipsport extraligy má před sebou i brankář Matěj Machovský. Sparťanská jednička Alexander Salák v sestavě chybí. Důvod? Prostý – zkušený gólman je nablízku své manželky při porodu.

Změny ve sparťanské sestavě se dotkly i elitní formace. Z prvního útoku vypadl Vladimír Sobotka, k Michalu Řepíkovi a Romanu Horákovi se nově připojí Lukáš Rousek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz