Šafářová čeká dítě s Plekancem: Nebránil bych se holčičce, tvrdí hvězdný centr

Foto: Jan Zátorský, MAFRA

Tomáš Plekanec se svou přítelkyní Lucií Šafářovou čekají přírůstek. Oba sportovci to oficiálně potvrdili také na svých účtech na Instagramu.

HokejkaSHOPvanoce

„Je to pravda, jsem těhotná. Máme z toho velkou radost,” řekla tenistka Lucie Šafářová. „Těhotná jsem byla už na turnaji ve Stuttgartu. Byl to zajímavý pocit. Na kurtu jsem najednou nebyla sama. Sport mi v prvních měsících pomáhal zvládat nevolnosti a lékaři mi řekli, že do třetího měsíce je to na kurtu v pořádku. Některé tenistky hrály i ve čtvrtém, ale já se s tenisem rozloučila hezky a v nejlepším. V Praze a na grandslamu v Paříži,” připomíná úspěšná tenisová hráčka.

Český sportovní pár pohlaví dítěte nezná. 
„Po dvou synech bych se vůbec nebránil holčičce, ale hlavně, aby vše proběhlo hladce a miminko bylo zdravé,” přeje si Tomáš Plekanec. „Děti jsou opravdu velká radost, vždycky jsem chtěl mít velkou rodinu. Oba víme, co chceme od života a máme se rádi, tak jsme chtěli udělat další krok,” vysvětluje šestatřicetiletý hokejový útočník.

„Těhotenství je velký dar. Navíc mé tělo dostalo dlouhou sportovní kariérou zabrat, takže máme opravdu velký důvod k radosti. Věcem jsme nechávali volný průběh a ukázalo se, že otec má holt velký tah na branku. Zadařilo se brzy,” usmívá se Šafářová.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz