Šafářová čeká dítě s Plekancem: Nebránil bych se holčičce, tvrdí hvězdný centr

Foto: Jan Zátorský, MAFRA

Tomáš Plekanec se svou přítelkyní Lucií Šafářovou čekají přírůstek. Oba sportovci to oficiálně potvrdili také na svých účtech na Instagramu.

NHL 20

„Je to pravda, jsem těhotná. Máme z toho velkou radost,” řekla tenistka Lucie Šafářová. „Těhotná jsem byla už na turnaji ve Stuttgartu. Byl to zajímavý pocit. Na kurtu jsem najednou nebyla sama. Sport mi v prvních měsících pomáhal zvládat nevolnosti a lékaři mi řekli, že do třetího měsíce je to na kurtu v pořádku. Některé tenistky hrály i ve čtvrtém, ale já se s tenisem rozloučila hezky a v nejlepším. V Praze a na grandslamu v Paříži,” připomíná úspěšná tenisová hráčka.

Český sportovní pár pohlaví dítěte nezná. 
„Po dvou synech bych se vůbec nebránil holčičce, ale hlavně, aby vše proběhlo hladce a miminko bylo zdravé,” přeje si Tomáš Plekanec. „Děti jsou opravdu velká radost, vždycky jsem chtěl mít velkou rodinu. Oba víme, co chceme od života a máme se rádi, tak jsme chtěli udělat další krok,” vysvětluje šestatřicetiletý hokejový útočník.

„Těhotenství je velký dar. Navíc mé tělo dostalo dlouhou sportovní kariérou zabrat, takže máme opravdu velký důvod k radosti. Věcem jsme nechávali volný průběh a ukázalo se, že otec má holt velký tah na branku. Zadařilo se brzy,” usmívá se Šafářová.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz