S Ústím trénují Volf nebo Musliu. Kořenář může pomoci i Benátkám

Kroni Musliu. | Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

24. července 2017, 12:30

Marek Hedbávný

Prvoligové týmy se začínají připravovat na ledě, přicházejí proto přestupové novinky: do tréninku se Slovanem se zapojilo několik mladíků z Mladé Boleslavi, o místo v kladenské sestavě zabojuje Daniel Kružík a talentovaný gólman Josef Kořenář by mohl chytat nejen v Jihlavě, ale také v Benátkách nad Jizerou.

Nový fanshop

Ústí má první posily z Mladé Boleslavi

Slovan se od neděle připravuje na ledě. Už na první trénink dorazili hráči z partnerské Mladé Boleslavi: brankář Michal Krofta, obránci František Uřídil, Jan Mašek, Marek Mlčoch a útočníci Lukáš Volf, Kroni Musliu nebo Matěj Krejčík. O angažmá ve WSM Lize dále bojují Jiří Uhlík (loni Klatovy) či Jiří Severa (Tábor).

Ústečtí hráči na úvodním tréninku na ledě
Brankáři: Jan Dlouhý, Michal Krofta, Jakub Soukup, Martin Volke.

Obránci: Patrik Husák, Radomír Vaněk, Vladimír Brož, Martin Vágner, Martin Zdvořáček, František Uřídil, Matěj Hes, Marek Mlčoch, Jakub Loukota, Jan Hucek, Patrik Balcar, Marek Macek, Jan Mašek. 

Útočníci: Pavel Smolka, Jaroslav Roubík, Antonín Melka, Lukáš Volf, Daniel Vrdlovec, David Merta, Kroni Musliu, Roman Navarra, Petr Markulinec, Ladislav Gengel, Martin Mical, Jiří Uhlík, Lukáš Sladkovský, Matěj Krejčík, Ondřej Kopta, Famil Amirov, Jiří Severa, Václav Janeček.

Lukáš Volf odehrál v minulé sezoně za Benátky nad Jizerou 37 zápasů (7+7).

Lukáš Volf odehrál v minulé sezoně za Benátky nad Jizerou 37 zápasů (7+7). | Foto: bkboleslav.cz

Kořenář by měl pomoci i Benátkám

Juniorský reprezentační gólman Josef Kořenář, který minulý týden podepsal smlouvu se San Jose Sharks a zároveň se vrátil do Jihlavy, by měl sbírat zkušenosti také v prvoligových Benátkách nad Jizerou. Pro aktualne.cz to potvrdil hráčův agent Robert Spálenka (Sport Invest): „Pro nás je důležité, že má možnost hrát v Jihlavě i v Benátkách. A je na něm, jestli si třeba v Dukle neurve pozici číslo jedna. Bude to hlavně o výkonnosti."

Foto: nhl.com/sharks

Kružík se vrací do Kladna

O místo v kladenské sestavě zabojuje odchovanec Daniel Kružík. Dvacetiletý útočník hrál v minulé sezoně za Slavii (22 zápasů, 0+2) a Klatovy (11 utkání, 3+9). „Minulý týden mě oslovil trenér Patera. Nabídl mi, abych se s týmem zapojil do přípravy. Potěšilo mě, že na mě nezapomněl," řekl Kružík pro vasekladno.cz.

Daniel Kružík.

Daniel Kružík. | Foto: hc-slavia.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz