Rytíři pomůžou lidem z první linie, vyprodají virtuální zápas?

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Rytíři se rozhodli pomoci těm, kteří v první linii bojují proti pandemii koronaviru. Proto uspořádali virtuální zápas, díky němuž mohou fanoušci výše zmíněné podpořit. Vstupenky šly do prodeje už dnes a zakoupit je můžete až do 17. dubna. Kladno o tom informovalo na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

Cena lístků na sezení bude 150 Kč, stání budete moci koupit za 100 Kč a VIP za 1000 Kč. Jak to bude konkrétně vypadat? Fanoušek si zakoupí vstupenku úplně stejným způsobem, jako byl zvyklý během sezony na kterékoliv utkání, a následně si vybere subjekt, kterému bude chtít pomoci. Na výběr bude mít z pěti možností.

„Koupí vstupenky mohou pomoci buď pečovatelským domům pro seniory, integrovanému záchrannému systému Kladno, prodavačům ve spřátelené obchodní síti Kaufland (pobočka Kladno), řidičům ČSAD Kladno nebo zaměstnancům České pošty, kteří v Kladně pracují,“ líčí tiskový mluvčí klubu Lukáš Jůdl.

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE ZDE »

„Jsme jedním z klubů, který výtěžek z prodeje vstupenek nepošle do vlastní kasy, ale pomůže díky němu ostatním. Lidé si navíc sami rozhodnou, komu svou vstupenkou pomohou,“ dodává Jůdl. Cíl Rytířů je jasný, chtějí virtuálně vyprodat reálnou kapacitu tamního ČEZ stadionu, tj. 5200 míst na tribunách a 50 VIP míst.

Kromě dobrého pocitu z toho, že pomohli dobré věci, mohou fanoušci vyhrát i některou z hodnotných cen jako jsou televize, Xbox One, koloběžka či podepsaný dres Jaromíra Jágra. Od 18. do 24. dubna se na Facebooku klubového nadačního fondu Knights Foundation budou denně losovat čtyři majitelé vstupenek.

Foto: rytirikladno.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz