Růžička, ani Hadamczik. Dynamo už má jasno o šéfovi střídačky

Foto: twitter.com/hcpce

Po odvolání Ladislava Lubiny byl novým hlavním trenérem Pardubic oficiálně jmenován Radek Bělohlav, který si sám vybere realizační tým. Dynamo o tom informovalo na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Poté, co se Ladislav Lubina stal prvním odvolaným trenérem v probíhající extraligové sezoně, padala různá jména na post jeho nástupce. Nejčastěji byli skloňováni Vladimír Růžička a Alois Hadamczik, ale ani jeden z ostřílených koučů pardubickou taktovku nepřevezme.

„Tým ho zná a já věřím, že jeho pozitivní vliv v kabině i na střídačce povede k dalším vítězstvím.”

Tamní vedení vsadilo na Radka Bělohlava, jenž Dynamo vedl už v nedělním vítězném zápase proti Kladnu. Role asistenta plnili Otakar Janecký a Petr Čáslava. V následujících dvou utkáních bude trenérská sestava stejná, pak si Bělohlav sám navrhne podobu svého štábu.

„Jsem rád, že jsme se s Radkem Bělohlavem dohodli na tom, že zůstane na pozici hlavního trenéra. Tým ho zná a já věřím, že jeho pozitivní vliv v kabině i na střídačce povede k dalším vítězstvím,” hlásí předseda představenstva a generální ředitel klubu Martin Sýkora.

ČTĚTE TAKÉ: TOP 10 příčin, proč se Pardubicím znovu nedaří

„Zároveň jsem rád, že jmenování do funkce proběhlo v souladu se zástupcem majoritního akcionáře, primátorem Martinem Charvátem a předsedou dozorčí rady hokejového klubu, Ivanem Šubrtem,” dodává Sýkora ke jmenování Bělohlava hlavním trenérem Dynama.

Foto: Facebook HC Dynamo Pardubice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz