Rulík a Patera pokračují. Oba trenéři podepsali v Boleslavi nové smlouvy

Foto: Jan Pavlíček,bkboleslav.cz

S mužstvem mají výsledky, výkony týmu se líbí. Trenéři Radim Rulík a Pavel Patera odvádějí u hokejistů Mladé Boleslavi kvalitní práci, nyní je jasné, že jejich angažmá potrvá i nadále. Jak klub uvedl na svém webu, oba trenéři uzavřeli s vedením nové dvouleté smlouvy.

O Kapku lepší hokej

Středočeši jsou v průběžné tabulce Tipsport extraligy druzí, na vedoucí Spartu ztrácejí dva bodíky. Hokejistům Mladé Boleslavi se výborně dařilo už v minulém ročníku, letošní sezona jim také vychází bezvadně. Vedení klubu proto neváhalo a dovedlo k cíli jednání s oběma trenéry o prodloužení spolupráce.

Radil Rulík a Pavel Patera uzavřeli nové dvouleté kontrakty, totéž platí v případě kondičního kouče Ondřeje Ježka. Rulík s Paterou přišli do boleslavského klubu v průběhu sezony 2018-19, tehdy jako členové štábu hlavního kouče Miloslava Hořavy. 13. října 2018 nastoupili k mužstvu poté, co byl odvolán Vladimír Kýhos.

Po včerejší výhře nad Třincem a posunu na druhou příčku tabulky tu máme další skvělou zprávu! Trenéři Radim RULÍK a...

Zveřejnil(a) BK Mladá Boleslav dne Středa 13. ledna 2021

Zmíněné trio dokončilo u Bruslařů ročník, načež se Miloslav Hořava rozloučil a tým převzali jeho dosavadní kolegové. Výsledky mají znamenité, Bruslařský klub prožívá v posledních dvou letech nejlepší období klubové historie.

„Jsme rádi, že jsme se dohodli na dalším pokračování spolupráce," uvedl na klubovém webu generální manažer Jan Tůma. „Cílem bylo pokračovat v nastaveném trendu a samozřejmě udržet oba trenéry v Mladé Boleslavi. Z naší strany nebylo na co čekat a jsem moc rád, že Radim Rulík i Pavel Patera to cítili stejně. A že jsme se na podmínkách domluvili relativně rychle.“

Do úspěšného realizačního týmu patří i kondiční trenér Ondřej Ježek, jenž v minulých letech pracoval mj. pro litvínovskou Vervu. Také on zůstává. „Ondra Ježek s oběma hlavními trenéry vytvořil skvěle fungující tým. I z jeho rozhodnutí působit nadále u nás máme radost,“ doplňuje Jan Tůma.

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz