Rozbruslení a konec. Ve Valašském Meziříčí se nehrálo, selhala rolba

Foto: hc-olomouc.cz

Nepříjemný verdikt slyšeli všichni přítomní na sobotním utkání druhé ligy mezi Valašským Meziříčím a Havlíčkovým Brodem. Kvůli poruše rolby stihli hokejisté pouze rozbruslení, po němž už led zavalila jen táhlá skvrna oleje. Hlavní sudí plánovaný souboj mezi skupinou Východ a Jih musel z důvodu nezpůsobilosti hrací plochy zrušit.

HokejkaSHOPvanoce

Několik stovek fanoušků v hledišti a hráči obou celků na rozbruslení. Vše nasvědčovalo tomu, že se ve Valašském Meziříčí odehraje zajímavý souboj mezi ambiciózními celky obou skupin. Následná úprava ledové plochy ale všechna očekávání zhatila.

Po dvou okruzích začala z rolby kapat žlutá kapalina, což zapříčinila prasklá vysokotlaká hadice. Intenzivní snaha najít řešení byla bohužel neúspěšná a kluziště nebylo způsobilé k začátku utkání. Hlavní sudí zápasu po konzultaci s delegátem rozhodl, že se zápas v sobotu neuskuteční.

Tento verdikt rozhněval hlavně třicítku hostujících fanoušků, kteří urazili autobusem přes 200 kilometrů, aby své borce podpořili. Na led pak přilétlo z jejich sektoru i několik předmětů.

O dalším postupu bude rozhodovat sportovně-technická komise Českého hokeje. Jelikož se nejednalo o pochybění domácího klubu, nehrozí v tomto případě kontumace a utkání se odehraje v novém termínu.

Bobři se přesto na svém webu návštěvníkům omluvili. Zakoupené vstupenky budou podle jejich oficiálního vyjádření platit na náhradní termín zápasu. Až po něm přijde na řadu vracení peněz, které bude tamní vedení řešit individuálně.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz