Robinson a Rufer končí ve Vsetíně. Markovič s Březinou pokračují

Foto: hc-vsetin.cz

Nováček WSM Ligy Vsetín zúžil kádr: na zkoušce neuspěli forvardi Adam Rufer s Nathanem Robinsonem. Zůstávají naopak útočníci Jaroslav Markovič, David Březina i Jakub Vrána.

Plekanec Chance liga

Trenéři Jiří Dopita s Lubošem Jenáčkem provedli škrty v sestavě bezprostředně po turnaji Rona Cup, kde Vsetín porazil francouzské Mylhúzy, domácí Trenčín a na závěr vysoko prohrál se Žilinou.

„Turnaj jsme pojali tak, že po něm roztřídíme kádr a už ho budeme připravovat na další přípravná utkání a na sezonu,“ vysvětlil pro klubové stránky Jenáček.

Angažmá si musejí hledat pětadvacetiletý útočník Adam Rufer (loni Frýdek-Místek) i pětatřicetiletý Kanaďan Nathan Robinson (loni Bayreuth), který v sezoně 2015/2016 válel za Slavii a má dokonce zkušenosti z NHL.

Na rozdíl od nich zůstávají David Březina, jenž v minulém ročníku pomohl Jihlavě do extraligy, exhodonínský mladík Jakub Vrána a také zkušený slovenský útočník Jaroslav Markovič (loni Slavia a Martin).

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: Luboš Horčička, Michal Šurý, Daniel Bechný.

Obránci: Tomáš Frolo, Filip Dundáček, Radim Ostrčil, Ondřej Holomek, Jakub Teper, Martin Janáček, Michal Hryciow, Jiří Weintritt, Michal Žák, Tom Ondračka, Martin Lašák.

Útočníci: Martin Podešva, Radim Kucharczyk, Radim Hruška, Lukáš Finsterle, Vojtěch Šilhavý, René Kajaba, Tomáš Vávra, Ondřej Slováček, Dominik Pokorný, David Vítek, Adam Hořanský, David Březina, Jaroslav Markovič, Jakub Vrána, Dominik Tobola, Michal Matiaško, Roman Půček, Daniel Klimek, Jiří Karafiát.

Zdroj soupisky: hc-vsetin.cz

Nathan Robinson.

Nathan Robinson. | Foto: hc-vsetin.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz