Rob opouští Chomutov i Kadaň. Vrací se do Českých Budějovic

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

První extraligové angažmá Luboši Robovi nevyšlo – dvaadvacetiletý útočník se neprosadil do základní sestavy Chomutova, a působil proto na jeho farmě v Kadani. Teď ohlásil návrat do Českých Budějovic.

Nový fanshop

„Dohodli jsme se s Chomutovem na ukončení Lubošova hostování. Jeho působení mimo Motor bylo nakonec mnohem kratší, než jsme předpokládali," uvedl na klubových stránkách generální manažer Stanislav Bednařík.

„Věříme, že si Luboš i za tu krátkou dobu uvědomil, jak těžké je prosadit se do extraligového kádru, bude hokeji dávat maximum, naplno využije svůj hráčský potenciál a stane se skutečně platným hráčem našeho klubu," dodal Bednařík s tím, že Rob podepsal smlouvu do konce sezony.

Že České Budějovice o šikovného centra stojí, se vědělo od konce minulého týdne. Nyní je jeho návrat do Motoru hotový. Rob se domů vrací po necelých sedmi měsících. Pokyny mu už nebude udílet Antonín Stavjaňa s Martinem Štrbou, ale noví trenéři Marian Jelínek a jeho otec Luboš Rob.

„Věříme, že Luboš bude hokeji dávat maximum a naplno využije svůj hráčský potenciál."

Rob zaznamenal v patnácti zápasech za Kadaň tři góly a šest asistencí, byl tak nejproduktivnějším hráčem Trhačů. Těm se ovšem nedaří a jsou poslední v tabulce.

Motor má zcela jiné ambice – cílem je postup do extraligy. Pro Roba to bude už pátá sezona v českobudějovickém áčku. V minulém ročníku měl po 53 zápasech bilanci 14+20.

Soupiska ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Petr Kváča, David Gába, David Honzík (stř. start ze Sparty).

Obránci: Filip Novák, Mitchell Fillman, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Zdeněk Kutlák, Roman Vráblík, Ján Mucha, Patrik Marcel.

Útočníci: Václav Nedorost, Tim Crowder, Martin Novák, Peter Galamboš, Miloslav Čermák, Vlastimil Dostálek, Filip Vlček, Martin Heřman, Lukáš Květoň, Rok Pajić, Ondřej Šulek, Jakub Káník, Jakub Doktor, Jan Bárta, Luboš Rob, Radek Prokeš, Matěj Toman.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz