Liam Kirk útočník, LIT 13 (9+4)
Petr Koblasa útočník, LIT 10 (7+3)
Marko Daňo útočník, TRI 10 (5+5)
Jáchym Kondelík útočník, CEB 10 (4+6)
Filip Chlapík útočník, SPA 10 (3+7)
Richard Nedomlel obránce, TRI 51
Tomáš Kundrátek obránce, TRI 47
Marek Baránek obránce, LIT 44
Peter Čerešňák obránce, PCE 39
Marian Adámek obránce, TRI 36
Luboš Rob útočník, VSE 18 (5+13)
Tomáš Harkabus útočník, JIH 17 (13+4)
Tomáš Havránek útočník, JIH 16 (3+13)
Ondřej Machala útočník, VSE 14 (9+5)
Pavel Klhůfek útočník, VSE 14 (5+9)
Tomáš Harkabus útočník, JIH 13
Ondřej Machala útočník, VSE 9
Mikko Salmio útočník, ZLN 9
Vít Jonák útočník, VSE 6
Filip Kuťák útočník, LTM 6
Hokej Vyškov | 0 |
Piráti Chomutov | 4 |
AZ Havířov | 4 |
HC Tábor | 3 |
Lukáš Bednář útočník, HAV 22 (5+17)
Tomáš Franek útočník, HAV 19 (10+9)
David Klimša útočník, HAV 18 (4+14)
Viktor Hübl útočník, CHM 16 (7+9)
Tomáš Komínek útočník, VYS 14 (4+10)
Adam Studený obránce, VYS 11
Tomáš Franek útočník, HAV 10
Viktor Hübl útočník, CHM 7
Petr Eret útočník, CHM 7
Jakub Chrpa útočník, CHM 7
David Jindra útočník, UKP 19 (10+9)
Samuel Neo Kucharčík útočník, UKP 14 (9+5)
Marek Princl útočník, AKA 11 (5+6)
David Volf útočník, UKP 11 (4+7)
David Roubal útočník, AKA 9 (5+4)
David Jindra útočník, UKP 10
Samuel Neo Kucharčík útočník, UKP 9
Marek Princl útočník, AKA 5
David Roubal útočník, AKA 5
Štěpán Říha útočník, AKA 5
Karjala Cup 2023 (Finsko):
9. listopadu od 19:00 – Švédsko vs. Česko (ve Växjö)
11. listopadu od 16:00 – Finsko vs. Česko (v Tampere)
12. listopadu od 12:00 – Česko vs. Švýcarsko (v Tampere)
Swiss Ice Hockey Games 2023 (Švýcarsko):
14. prosince – Česko vs. Finsko (v Česku)
16. prosince od 18:00 – Švýcarsko vs. Česko (v Curychu)
17. prosince od 13:00 – Česko vs. Švédsko (v Curychu)
Beijer Hockey Games 2024 (Švédsko):
8. až 11. února
Euro Hockey Challenge 2024:
11. – 13. dubna Česko vs. Německo
18. – 19. dubna Česko vs. Rakousko
25. – 26. dubna Slovensko vs. Česko
České hokejové hry 2024:
2. až 5. května
Mistrovství světa 2024 v Praze a Ostravě:
Pátek 10. května od 20:20 – Česko vs. Finsko
Sobota 11. května od 20:20 – Norsko vs. Česko
Pondělí 13. května od 20:20 – Švýcarsko vs. Česko
Středa 15. května od 16:20 – Česko vs. Dánsko
Pátek 17. května od 20:20 – Česko vs. Rakousko
Sobota 18. května od 20:20 – Česko vs. Velká Británie
Úterý 21. května od 16:20 – Kanada vs. Česko
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz