Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko

 

DĚKUJEME FANOUŠKŮM ZA ZAPOJENÍ DO REPREDUELU!

Až poslední ze tří disciplín musela rozhodnout, jaká země vyhraje virtuální reprezentační duel Česko x Slovensko. Fyzické a vědomostní souboje hokejových reprezentantů ovládli těsně Slováci. V královské „disciplíně“, tedy prodeji vstupenek do virtuální Arény Karla Guta a Jána Staršího, se lépe vedlo českému táboru. V aréně obsadili 61 % míst a díky tomu srovnali stav duelu na 1:1. Díky prodeji vstupenek s VIP balíčky navíc nastřádali pro čtyři nadace neskutečných 201 755 tisíc korun, které si NF Ivana Hlinky, NF Kapka naděje, Nadace Krása pomoci a inciativa Pomáháme sestřičkám rozdělí tak, jak při koupi sami fanoušci určili.

Rozhodující poslední bod získala ve dvou zápasech na PlayStation 4 slovenská dvojice Buček, Demitrová, kteří porazili Kauta s Chytilem. Slovensko tedy ovládlo virtuální duel poměrem 2:1. Výherci jsou však všichni fanoušci, kteří se do duelu zapojili a koupili si vstupenky nebo VIP balíčky a dokázali, že rádi podpoří dobrou věc.

Výsledky repreduelu Česko x Slovensko

1. Fyzické a vědomostí souboje hráčů: CZE x SVK 0:1

Celkové body z těchto duelů Česko x Slovensko 9:11.

2. Prodej vstupenek do virtuální arény: CZE x SVK 1:0

Po celou dobu prodeje Češi Slováky poráželi v počtu prodaných vstupenek i přesto, že byli Slováci vzhledem k počtu obyvatel dvojnásobně zvýhodněni (každá jejich vstupenka se násobila 2x). Konečná bilance prodaných míst v Aréně Karla Guta a Jána Staršího činí 61 % ku 39 % ve prospěch Čechů. Pro nadace určené na české straně se tedy bude rozdělovat 201 755 korun.

 

 

3. Duely na herní konzoli PS4: CZE x SVK 0:1

  • Martin Kaut vs. Sandra Demitrová 1:5
  • Filip Chytil vs. Samuel Buček 3:2

Celkové skóre ze zápasů na PlayStation 4 Česko x Slovensko 4:7.

Vylosovaní výherci hlavních cen

  • Zájezd na MS 2021 pro 2 osoby – Mirka F. (id vstupenky 87537)
  • 1 x Staga hokej – Alžběta L.  (id vstupenky 84180)
  • Dres národního týmu podepsaný Jakubem Voráčkem – Lucie S.  (id vstupenky 87546)

Kompletní seznam vylosovaných výherců všech cen najdete na spodku této stránky.

 

Čeští fanoušci hráli pro:

NF Kapka naděje

Nadace Krása pomoci

NF Ivana Hlinky

Pomáháme sestřičkám

Partneři národního týmu České republiky

Více o projektu

Souboj fanoušků startuje v pondělí 11. května v poledne spuštěním prodeje virtuálních vstupenek na adrese repreduel.cz na vzájemný „zápas“ Česka se Slovenskem, který vyvrcholí doprovodným programem 24. května, kdy mělo být na programu finále letošního mistrovství světa ve Švýcarsku. Cena jednoho lístku je 55 Kč pro fanoušky českého týmu, resp. 1,99 eur pro slovenské příznivce. Akce má dobročinný rozměr. V případě Českého hokeje poputuje výnos ze vstupenek, které si zakoupí fanoušci české hokejové reprezentace, na pomoc vybraným nadacím.

 

Vyhraje ten fanouškovský tábor, kterému se podaří co nejvíce vyprodat a zaplnit virtuální Arénu Guta Staršího, pojmenovanou po legendární trenérské dvojici Karel Gut – Ján Starší. Slavné duo dovedlo československou hokejovou reprezentaci v letech 1976 a 1977 k zlatým medailím na mistrovství světa.

 

Každý fanoušek si bude moci zakoupit neomezený počet vstupenek a pomoci tak nejen svému národnímu týmu v tomto prestižním fanouškovském souboji, ale také dobré věci. Finálové datum (24. května) česko-slovenského střetnutí nebylo zvoleno náhodně. Je tomu totiž 20 let od společného finále na MS 2000 v Petrohradě, kde Češi své východní sousedy porazili 5:3 a získali tak třetí zlatou medaili v samostatné historii ČR. Slováci nám pak vše oplatili například v zápase o bronz na MS 2003 v Helsinkách, který se stal kořistí družiny zpod Tater (4:2) nebo při semifinále MS 2012 znovu ve finské metropoli, které po triumfu 3:1 otevřelo slovenským hokejistům potřetí v dějinách cestu do finále šampionátu.

 

„Hokejová sezóna musela být bohužel ukončena předčasně, neuskuteční se ani mistrovství světa ve Švýcarsku, na které jsme se všichni tolik těšili,“ uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král. „Ve spolupráci s českými a slovenskými fanoušky si ho chceme alespoň tímto způsobem připomenout a zavzpomínat přitom jak na společnou, nejen hokejovou historii, tak na památné vzájemné souboje. Věřím, že si vstupenky pořídí co nejvíce lidí, zvlášť, když tím pomohou dobré věci a sami mohou rozhodnout, komu jejich peníze poputují.“ 

 

Hokej coby národní sport spojuje řadu generací celou naši zemi, proto se Český hokej rozhodl pomoci výnosem z této události nejen Nadačnímu fondu Ivana Hlinky, ale i těm, na něž současná krize doléhá ponejvíce – osamělým seniorům (nadace Krása pomoci), dětským pacientům s poruchou krvetvorby (Kapka naděje) nebo zdravotním sestrám (Pomáháme sestřičkám).

 

Kromě obyčejné vstupenky bude v prodeji limitovaný počet 50 ks VIP balíčků v ceně 5 tisíc Kč za jeden. „V tomto balíčku vyjma virtuální vstupenky pro fanouška chystáme dárkový certifikát, reprezentační dres, roušku a šátek v barvách Českého hokeje a různé dary od partnerů reprezentace. Výjimečnost toho balíčku bude však zejména v jeho osobním předání hráčem národního týmu do rukou fanouška. Výtěžek z VIP balíčku bude následně poměrně rozdělen mezi všechny zapojené nadace,“ doplňuje Jana Obermajerová z BPA sport marketing, marketingového partnera českého hokeje.

 

Virtuální mezistátní souboj fanoušků je absolutní novinkou. „A zároveň velkou výzvou. Jelikož pandemie koronaviru nás připravila o pravé hokejové emoce v nejočekávanější fázi sezóny, rozhodli jsme se je oživit jinou cestou. Spojili jsme se s českou stranou, se kterou bychom se byli bývali setkali ve skupinové fázi mistrovství světa, a společně připravili zajímavý formát vzájemného virtuálního duelu fanoušků. Věřím, že zaujmeme hokejovou komunitu v obou zemích a ve fanoušcích probudíme zdravou rivalitu, která by dozajista provázela náš vzájemný zápas na MS v Lausanne,“ řekl k prvnímu reprezentačnímu duelu fanoušků prezident Slovenského svazu ledního hokeje Miroslav Šatan.

 

Vstupenky bude možné kupovat do neděle 24. května, kdy mělo být na programu finále letošního mistrovství světa ve Švýcarsku. Akce pak vyvrcholí od 20.20 hodin živým přenosem na HokejkaTV.cz ze studia, které bude na české straně doprovázet Michal Dusík. Pro slovenské fanoušky bude paralelně vysílat z vlastního studia také náš soupeř s moderátorem Slavo Jurkem. Přenosu, rozděleného do tří třetin po cca 20 minutách, se zúčastní i současní renomovaní hokejisté z obou stran. Vzájemně se budou snažit splnit několik atraktivních výzev - předvedou svou fyzickou sílu, soubor znalostí i dovedností. Závěrečným bodem programu bude souboj v elektronické verzi hokeje, který ukáže, kdo lépe ovládá gamepady namísto hokejek. Do dění ve studiu se budou moci zapojit i fanoušci, a to mimo jiné soutěžemi o hodnotné ceny.

 

Jak bude probíhat prodej vstupenek, podpora českého národního týmu a zapojených nadací?


Vstupenky budou moci fanoušci zakoupit přes událost na Facebooku s názvem „Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko“ nebo prostřednictvím webové podstránky repreduel.cz, odkud budou nasměrováni na prodej lístků. Nejdříve zvolí, zda fandí českému, či slovenskému národnímu týmu. Poté budou moci zakoupit libovolné množství vstupenek v ceně 55 Kč/ks a sami se následně rozhodnout, jakou nadaci budou chtít podpořit. Tedy kolik lístků jí věnují. Po odečtení povinných odvodů a nákladů budou z výnosu ze vstupného na české straně podpořeny NF Kapka naděje, Nadace Krása pomoci, Česká asociace sester a NF Ivana Hlinky.

 

Webová podstránka akce:  repreduel.cz 
Vstupenky online české, slovenské
Společná FB událost:  Reprezentační duel fanoušků Česko x Slovensko 
Termín prodeje vstupenek:  11. května – 24. května 2020
Kapacita virtuální arény: 10 000 míst (může se navýšit dle zájmu fanoušků)
Cena 1 vstupenky: 55 Kč
Cena 1 VIP balíčku (50ks): 5.000 Kč
Start přenosu:  24. května od 20:20 hodin na hokejkatv.cz

Co vzkazují fanouškům nadace

 

Nadační fond Kapka naděje

„Ačkoliv se český hokej ocitl kvůli opatřením proti šíření koronaviru v nelehké situaci, jeho představitelé se rozhodli uspořádat velký charitativní projekt, aby pomohli potřebným a zranitelným. Tohoto kroku si upřímně vážím a přeji hráčům i fanouškům brzký návrat na stadiony. Než se tak stane, můžeme společně vyprodávat virtuální arény a pomáhat. Celý tým Kapky naděje se těší na spolupráci a věří v sílu českých fanoušků“, dodává Jan Fischer, ředitel Nadačního fondu Kapka Naděje.

 

Pomáháme sestřičkám / Česká asociace sester

Se zájmem jsme se seznámili akcí Česko x Slovensko, která bude nepochybně skýtat zajímavou podívanou, a při které se navíc všichni zúčastnění dobře pobaví a uvolní. V tomto období je zvláště potřeba znovu načerpat síly a elán do dalších dní, kdy se vracíme po dlouhých týdnech zpět k původnímu běžnému životu. Mnoho z nás si uvědomilo, jak jednoduše a rychle se může změnit život, ať už pracovní nebo osobní. Po dlouhé dny jsme se nemohli setkávat s přáteli a navštěvovat kulturní a sportovní akce, mnohé se již změnilo a stále mění, ale je tu pořád to ale…

 

Zdravotníci byli postaveni před nelehkou úlohu boje s infekční nemocí, která tady v minulosti nebyla, ale vše zvládli na jedničku! ČAS jako profesní organizace, která sdružuje sestry a další zdravotníky, pomáhá a podporuje nejen své členy různými aktivitami. Za všechny je příkladem vytvoření transparentního účtu Pomáháme sestřičkám. Velmi si vážíme Vaší podpory, srdečně za ni děkujeme. Přejeme našemu Národnímu týmu hokeje, ať se daří a můžeme společně s Vámi slavit Vaše (a také naše národní) vítězství.

 

Martina Šochmanová, prezidentka České asociace sester.

Pravidla soutěže o ceny

  • do slosování je zařazen každý kdo si zakoupí vstupenku pro český tým (za 55 Kč nebo VIP balíček za 5000 Kč)
  • každá jednotlivá zakoupená vstupenka se automaticky zařazuje do slosování (4 vstupenky = 4x větší šance vyhrát atd.)
  • výherci budou oznámeni na sociálních sítích národního týmu nejpozději v úterý 26. 5. 2020.
  • zájezdu na MS 2021 obsahuje: zájezd pro 2 osoby včetně zajištění dopravy, ubytování, vstupenky na vybrané utkání České hokejové reprezentace

Vylosovaní výherci cen

 
Výherci budou kontaktováni za účelem uvedení doručovací adresy. Všem vylosovaným výhercům gratulujeme a děkujeme za zapojení do repreduelu Česko x Slovensko.
 
Cena Jméno ID vstupenky
Zájezd na MS 2021 pro 2 osoby Mirka  F. 87537
Stiga hokej - národní tým Alžběta L. 84180
Podepsaný dres Jakuba Voráčka Lucie S. 87546
2 vstupenky na domácí utkání národního týmu Ondřej V. 88296
2 vstupenky na domácí utkání národního týmu Jakub K. 88752
2 vstupenky na domácí utkání národního týmu David N. 86163
2 vstupenky na domácí utkání národního týmu Petr B. 85287
2 vstupenky na domácí utkání národního týmu Kateřina P. 82332
2 vstupenky do Síně slávy Českého hokeje Jakub V. 82503
2 vstupenky do Síně slávy Českého hokeje Janek S. 84711
2 vstupenky do Síně slávy Českého hokeje Pavel R. 89565
2 vstupenky do Síně slávy Českého hokeje Vladimír K. 86184
2 vstupenky do Síně slávy Českého hokeje Karel V. 82212
Šála národního týmu Bronislav M. 81921
Šála národního týmu Jan S. 87048
Šála národního týmu Vlastislav M. 81534
Šála národního týmu Karel N. 83496
Šála národního týmu Lukáš R. 83880
Šála národního týmu Gabriela P. 80796
Šála národního týmu Jaroslav V. 88551
Šála národního týmu Karel Š. 87483
Šála národního týmu Emil N. 84915
Šála národního týmu Iveta I. 82242
Rouška národního týmu Jan Z. 82950
Rouška národního týmu jaromíra L. 84051
Rouška národního týmu Alan S. 81978
Rouška národního týmu Jiří S. 81027
Rouška národního týmu Michal L. 84591
Rouška národního týmu Jiří F. 82632
Rouška národního týmu Andrea P. 81888
Rouška národního týmu Radim F. 83481
Rouška národního týmu Žaneta M. 88083
Rouška národního týmu Radek P. 87993
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Jiří Š. 87372
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Josef V. 80121
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Jana K. 81909
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Pavlína Z. 87243
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Jiri J. 84909
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Jitka P. 85146
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Martin G. 88770
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Jana K. 82275
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Kateřina J. 84672
Mix produktů Kaufland + Bohemia Chips  Radka C. 84627
Kšiltovka CCM Petr B. 86199
Kšiltovka CCM Martin B. 83616
Kšiltovka CCM Jan V. 84483
Kšiltovka CCM Marcela N. 85425
Kšiltovka CCM Jakub M. 85737
Kšiltovka CCM Milan P. 82011
Kšiltovka CCM Jiří L. 86334
Kšiltovka CCM Tomáš S. 82845
Kšiltovka CCM Stepan R. 83064
Kšiltovka CCM Karel Z. 81426
Dárky od Škoda Auto  Jaroslav K. 84156
Dárky od Škoda Auto  Tomáš C. 84564
Dárky od Škoda Auto  Irena D. 85230
Dárky od Škoda Auto  David J. 84042
Dárky od Škoda Auto  Vlasta V. 88320
Dárky od Škoda Auto  Martina A. 86457
Dárky od Škoda Auto  Václav B. 83823
Dárky od Škoda Auto  Lukáš H. 81819
Dárky od Škoda Auto  Jaroslava M. 81039
Dárky od Škoda Auto  Jan M. 81915
Dárky od rádia Impuls Marek Ž. 82791
Dárky od rádia Impuls Martin M. 85503
Dárky od rádia Impuls Dalibor K. 82698
Dárky od rádia Impuls Vladimír F. 83025
Dárky od rádia Impuls Vojtěch H. 80622
Dárky od rádia Impuls Marcela B. 85227
Dárky od rádia Impuls Markéta Ř. 85359
Dárky od rádia Impuls Josef D. 81321
Dárky od rádia Impuls Jana H. 81519
Dárky od rádia Impuls Daniel Z. 83352
RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz