Raszku přilákal Třinec, v Polsku už mají náhradu. Sáhli po českém brankáři

Foto: hkpoprad.sk

22. května 18:44

Jan Šimek

Ondřej Raszka strávil poslední tři sezony v polském Jastrzebie, pak se rozhodl pro návrat do Třince. Polský celek tak sháněl nového brankáře a vyhlédl si českou náhradu – polskou nejvyšší soutěž si nově vyzkouší Patrik Nechvátal.

partneři českého hokeje

Patrik Nechvátal, jenž si v nejvyšší české soutěži zachytal za Litvínov, vystřídal v uplynulém ročníku hned tři kluby. Sezonu rozjel ve francouzském Nice, pak se přesunul do Popradu a nakonec skončil v Nových Zámcích.

Teď čeká někdejšího gólmana Znojma či Innsbrucku další zahraniční výzva. Vůbec poprvé si osahá polskou elitní soutěž. V Jastrzebie, které o příchodu Nechvátala informovalo na svém webu, si od něj hodně slibují.

Foto: Rostislav Pfeffer, hcorli.cz

„Ondřej Raszka nastavil laťku vysoko, a proto doufáme, že ho Patrik Nechvátal nejen nahradí, ale bude ještě lepší,“ říká kouč Jastrzebie Robert Kalaber. 

„Přestože je Patrik v mladém brankářském věku, má solidní zkušenosti. Zachytal si v silných soutěžích za silné kluby. Chceme, aby byl nejpevnějším bodem našeho týmu,“ doplňuje Kalaber pro stránky polského celku.

V Jastrzebie se Nechvátal sejde s českým gólmanem Davidem Markem či útočníkem Martinem Kasperlíkem.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz