Radivojevič s hokejem nekončí. Vrací se do Trenčína

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Už je jasno. Slovenský útočník Branko Radivojevič ještě s hokejem končit nehodlá. Po třech sezonách, které strávil v Liberci, se zkušený borec vrací na Slovensko. Šestatřicetiletý forvard, jenž si zahrál v NHL, KHL i slovenské reprezentaci, bude hrát v příští sezoně v mateřském klubu z Trenčína. Informoval o tom deník Šport.

Nový fanshop

„Byl jsem rozhodnutý, že buď skončím, nebo půjdu do Dukly. Přišel bych, i kdyby hrála v nižší soutěži,“ řekl Branko Radivojevič slovenskému deníku Šport.

„Uvědomuji si, že přicházím v náročné situaci, ale těším se. Věřím novém managementu. Půjdeme novou cestou. Doufám, že hokej v Trenčíně znovu pozvedneme a přilákáme lidi zpátky na tribuny,“ dodal.

Radivojevič se loučil v slzách. Bolí to, ale na mančaft jsem hrdý »

Zkušený útočník před lety v Trenčíně svou bohatou kariéru nastartoval. Rodák z Piešťan válel v NHL za Phoenix, Philadelphii a Minnesotu. Zahrál si také ve Švédsku, nebo Rusku, kde nastupoval za Spartak Moskva, Mytišči, Nižněkamsk. KHL si vyzkoušel i ve Slovanu Bratislava.

Se slovenskou reprezentací získal stříbro i bronz na mistrovství světa. Necelé tři roky strávil pod Ještědem. S Bílými Tygry se v roce 2016 radoval ze zisku mistrovského titulu, v letošním ročníku bral coby liberecký kapitán stříbrnou medaili.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz