Radek Duda končí v Benátkách! Přijal výzvu z vyšší soutěže

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Zkušený útočník Radek Duda ukončil angažmá v Benátkách nad Jizerou. Farmářský tým Liberce opouští po deseti zápasech, ve kterých dal tři góly a na dalších třech se podílel asistencí.

Plekanec Chance liga

Nové působiště devětatřicetiletého hokejisty zatím nebylo oficiálně oznámeno. „Dozvíte se to v pravý čas. Jde o přesun do vyšší ligy. V mých letech dostat takovou nabídku a výzvu…To sportovec zkrátka neodmítá,“ vysvětlil Duda v rozhovoru pro hokejbenatky.cz.

Do nového klubu by měl přijít na prozatím dvouměsíční zkoušku. „S týmem jsem domluvený na dva měsíce, ale pokud to nebude mít ten správný efekt, tak se vrátím zpátky do Benátek,“ řekl Duda v interview s Věrou Novotnou. 

„Z Benátek jsem byl totiž nadšený. To, jak fungují, jaký mají realizační a organizační tým, to je něco neuvěřitelného. Myslím si, že to se občas nevidí ani v extralize."

„V mých letech dostat takovou nabídku a výzvu…To sportovec zkrátka neodmítá."

Benátky nad Jizerou jsou v Chance lize jedenácté – v úvodních deseti kolech vyhrály čtyřikrát. Jak jim to půjde bez Dudy?

„V kabině jsem měl takový malý proslov a řekl jsem klukům, co mě čeká. Dali jsme si společný rozlučkový oběd, jak se sluší a patří na rodinu," popsal někdejší reprezentant.

» Celý rozhovor si můžete přečíst tady

Soupiska HC Benátky nad Jizerou

Brankáři: Lukáš Hosnedl, Marek Schwarz, Matěj Žajdlík.

Obránci: David Aubrecht, Jan Bednář, Tomáš Hanousek, Tomáš Havlín, Jakub Husa, Petr Kolmann, Vratislav Kunst, Patrik Maier, Ján Niko, Jakub Žůrek.

Útočníci: Ladislav Bittner, Chance Braid, Václav Burda, Ondřej Chrtek, Jan Jeník, Adam Klapka, Josef Mikyska, Tomáš Nezbeda, Jiří Průžek, Matěj Psota, Jan Šír, Daniel Špaček, Michal Teplý, Petr Wiencek, Marek Zachar, Jakub Rychlovský, Adam Najman, Jan Cikhart.

Foto: Martin Kurfiřt

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz