Radegast ocenil rekordmana Viktora Hübla

Litvínov proti Brnu. Prodloužení. Přesilová hra Litvínova. Střela Viktora Hübla. Gól! Další kanadský bod z mnoha. Tímto se ale Viktor Hübl stal historicky nejproduktivnější hráčem celé extraligy v základní části! S 787 zářezy o bod přeskočil Petra Lešku a připsal si už 9. překonaný extraligový rekord.

O Kapku lepší hokej

To zní skvěle, že? Ale s úspěchem jdou ruku v ruce i hořké chvíle. Těch v hokeji bývá zpravidla víc než zdarů. Proto Radegast Viktorovi Hüblovi daroval 9 kartonů piva Ratar. Karton hořkosti za každý překonaný rekord, ke kterému vedla sice těžká cesta s překážkami, ale Viktor je zvládl vždy překonat.

Litvínovský matador Viktor Hübl si v utkání proti brněnské Kometě připsal si 787. kanadský bod v extralize. Tím se stal historicky nejproduktivnějším hráčem. Co k tomu vedlo? 24 sezón v nejvyšší lize. Přes tisíc zápasů. Nespočet pádů, nastřelených puků, tvrdých hitů a samozřejmě i neúspěchů. Ty ale vyústily až k tomuto 9. překonanému rekordu. 

„Přijde mi, že na jeden úspěch je potřeba zažít dvakrát tolik neúspěchů. Překonaný rekord je už jen pěkným vyústěním všeho úsilí. Osobní rekordy jsou fajn, ale pravdou zůstává, že o to prostě v hokeji nejde,“ říká Viktor Hübl. 

Jakých 9 rekordů v základní částí už litvínovský útočník překonal? 

  1. Odehraná utkání (1 073)
  2. Vstřelené góly (358)
  3. Vítězné góly (85)
  4. Hattricky (8)
  5. Góly v prodloužení (8)
  6. Vítězné góly v nájezdech (14)
  7. Góly v přesilových hrách (125)
  8. Kanadské body v přesilových hrách (300)
  9. A nově - celkový počet nasbíraných bodů (792) 

Že je rekord a jakýkoliv úspěch zpečetěn dřinou a dávkou hořkosti, si je vědom i Radegast. Oficiální pivo hokejové extraligy a značka, která zpravidla oceňuje hokejové dříče a hráče, kteří nebývají tolik vidět. Právě kvůli takovým hráčům zavedl metriku Radegast index. 

Viktor Hübl ale vidět je. A to hodně. Ovšem 9 překonaných rekordů nepřišlo jen tak z nebe. Proto mu Radegast věnoval 9 kartonů piva Ratar. Daroval mu 216 piv nejvíc hořkého piva v historii Radegastu proto, že s hořkostí se pojil každý překonaný rekord. 

„Chtěli jsme Viktorovi pogratulovat k prvenství. A hlavně ukázat, že si uvědomujeme, že překonat devátý rekord zní jednoduše, ale skutečnost a to, co k tomu vedlo, se už moc neřeší. Ale právě díky těžkostem, které Viktor překonal a bojoval dál, slaví tento úspěch,“ komentuje za Radegast Marek Grabovský, Senior Brand Manager. „Doufáme, že naším hořkým pivem tematicky oslaví své překonané rekordy a bude bojovat na své hokejové cestě dál,“ doplňuje Marek.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz