Rachůnek se vrací k hokeji: uspěl na zkoušce v Přerově

Foto: Jan Gebauer, fotogebauer.cz

Sedmatřicetiletý útočník Ivan Rachůnek minulou sezonu vynechal, teď hlásí comeback: s Přerovem, kde byl na zkoušce, se dohodl na smlouvě a zůstává i pro Chance ligu.

Plekanec Chance liga

„V přípravě ukázal, že je skvěle fyzicky připraven a patřil k lídrům," řekl pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák. „Navíc jsme se domluvili na podmínkách, které jsou pro náš klub akceptovatelné. Za to získáváme skvělého hráče a věříme, že i pro naše fanoušky to je velmi zajímavé jméno."

Rachůnek má za sebou velké úspěchy: je juniorským mistrem světa, býval oporou Zlína, zahrál si za Spartu a v desítkách zápasů oblékl dres národního týmu.

Po odchodu ze Sparty vystřídal během tří let hned šest týmů. Naposledy – v sezoně 2016/2017 – hrál za Ravensburg. Ve druhé nejvyšší německé soutěži zapsal 39 startů s bilancí 7+10.

„Měl by patřit k oporám týmu. Jeho zkušenosti se budou hodit nejen na ledě, ale i mimo něj. Dobře zapadl do kabiny a naši mladí hráči se od něj mohou hodně naučit,“ citují Hanáka klubové stránky.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Michal Šurý, Lukáš Klimeš, Daniel Šimonů.

Obránci: Martin Novotný, Mikuláš Zbořil, Martin Padrnos, Robert Černý, Radomír Pala, Ľubomír Malina, Mikuláš Pohl, Jan Mlčák.

Útočníci: Ivan Rachůnek, Marek Sikora, Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Šimon Kratochvil, Milan Procházka, Jiří Goiš, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Filip Dvořák, Darek Hejcman, Jaroslav Moučka, Patrik Mašín, Karel Plášek mladší.

Ivan Rachůnek.

Ivan Rachůnek. | Foto: Jan Gebauer, fotogebauer.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz