První výhra nad Švýcary: Češi je porazili ve vědomostním souboji

(BRATISLAVA, od našich zpravodajů) Vzájemný hokejový duel, jenž rozhodne o konečném pořadí ve skupině B, ještě mají Češi a Švýcaři před sebou. Jeden souboj však už za sebou mají fanoušci, kteří poměřili své znalosti ve vědomostních otázkách.

Nový fanshop

Zástupci obou národností dostali vždy pět otázek o druhé zemi. Toto měření sil dopadlo lépe pro Čechy, kteří zvítězili 17:11.

Mistrovství světa tradičně přiláká velké davy fanoušků ze všech koutů světa. Nejinak tomu je v Bratislavě, kde se diváci předhánějí v tom, čí chorál bude nejvíc slyšet a kdo přijde v nejoriginálnějším kostýmu.

Fanoušci mají soutěžení v krvi, takže vědomostní duel byl pro české i švýcarské příznivce vítaným zpestřením mimozápasových okamžiků. Pro všechny byly nachystány stejné otázky. Objevily se dotazy jednoduché, ale i poněkud zapeklitější.

Češi se nakonec předvedli v nejlepším možném světle a své konkurenty celkem jednoznačně porazili. Doufejme, že stejně dobře se bude dařit národnímu týmu i na ledě, aby si zajistil druhé místo ve skupině, což přináší možnost setrvání v Bratislavě a výhodnější výchozí pozici do čtvrtfinálového zápasu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz