Průžkovi našli nádor na varleti. Ale už teď jsem vítěz, věří v dobrý konec

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

Hokej teď musí jít stranou. Teprve 20letý útočník Benátek nad Jizerou se v pátek dozvěděl nepříjemnou zprávu – našli mu nádor na varleti. Odchovanec pražských Letňan je ale optimistou.

Nový fanshop

„Není čas spekulovat, jestli je život fér, nebo ne. Každá věc se děje z nějakého důvodu. Bohužel jsem se dneska dozvěděl, že mám nádor na varleti a budu muset na operaci,“ oznámil špatnou zprávu na svém instagramovém profilu.

„Čeká mě nejdůležitější zápas, ale už teď vím, že jsem vítěz. Děkuji všem, co mi píšete a dodáváte mi sílu, protože spolu jsme silnější,“ cenil si kmenový hráč Liberce, který v minulém ročníku nastupoval za Benátky a Litoměřice.

Slova podpory mu vyjádřili mnozí hokejoví kolegové. Mezi nimi například Radek Duda, Šimon Jelínek, Filip Pyrochta, Aleš Stezka, Kryštof Hrabík či Lukáš Dostál. 

Jen o pár hodin později pak Průžek sdělil informaci, že už má po operaci a ještě jednou poděkoval za veškerou podporu, která se k němu dostala.

Foto: Instagramový profil Jiřího Průžka

Minulý ročník byl pro Průžka prvním kompletním v mužské kategorii. Ve 44 zápasech za Benátky zaznamenal 26 bodů (13+13), dalších 10 bodů přidal za Litoměřice – sedm v základní části, tři v play off. 

Kdy bude moci znovu hrát, zatím není jisté, ale v tuto chvíli to vskutku není tolik důležité... 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz