Prostějov si pojistil opory Nouzu a Koláře. Co Rudovský a Divíšek?

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Prostějov skládá tým na příští sezonu už nyní – dál může počítat s útočníkem Tomášem Nouzou nebo obráncem Danielem Kolářem, kteří prodloužili smlouvy. Informaci přinesl Deník.

Fanshop

Otazníky visí nad pokračováním produktivních forvardů Tomáše Divíška a Jana Rudovského. První jmenovaný váhá kvůli rodině a o Rudovského se zajímají i jiné týmy.

Jisté je pokračování útočníků Tomáše Nouzy a Viktora Nestrašila. Podle Deníku je pravděpodobné i setrvání Davida Dvořáčka

Novou smlouvu už má také Daniel Kolář, kterého hokej.cz zařadil do nejlepší sestavy měsíce listopadu. „Podle mě patří mezi nejlepší defenzivní obránce v soutěži. Myslím, že se může dostat ještě výš,“ cituje Vykoukala prostějovský Deník.

„Daniel Kolář podle mě patří mezi nejlepší defenzivní obránce v soutěži."

„Kádr by měl být v podstatě stejný. Samozřejmě se ho budeme snažit nějak doplnit," nastínil Vykoukal. „Ale teď se musíme soustředit na konec sezony, dostat se do play off a tam něco uhrát."

Současná soupiska LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři: Jakub Neužil, Dominik Groh, Kryštof Rochla.

Obránci: Aleš Holík, Dušan Žovinec, Marek Drtina, Daniel Kolář, Ondřej Mikliš, Josef Horyna, Matěj Bažant, Ladislav Havlík, Alex Rašner.

Útočníci: Tomáš Nouza, Tomáš Divíšek, Jan Rudovský, Lukáš Luňák, Matouš Venkrbec, Ondřej Fiala, David Dvořáček, Marek Švec, Milan Švarc, Matěj Zabloudil, Daniel Voženílek, Radek Prokeš, Jan Starý, Václav Meidl, Viktor Nestrašil, Jakub Hajný.

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz