Prostějov posiluje! Z Karlových Varů přichází obránce Krejčí

Foto: Daniel Kubelka, hokejkv.cz

Karlovarský bek Daniel Krejčí bude příští měsíc hostovat v prvoligovém Prostějově. V případě potřeby ho Energie může předčasně povolat zpátky.

Plekanec Chance liga

Krejčí nastoupil v této sezoně za Energii do šesti zápasů, ve kterých nebodoval. Průměrný čas na ledě měl 17:05. Ve statistice +/- je na minus čtyřech bodech.

Extraligový nováček nezačal soutěž dobře, v prvních osmi utkáních vyhrál pouze jednou. Možná i proto udělal několik změn na soupisce: z Třince dorazil útočník Roman Vlach, naopak do Jihlavy odešel hostovat Tomáš Havránek a do Prostějova nyní míří Daniel Krejčí. 

V minulém – ještě prvoligovém – ročníku zaznamenal šestadvacetiletý zadák za 60 startů 25 kanadských bodů (7+18) a pomohl Karlovým Varům k postupu.

Krejčí hrál dříve za Zvolen, Benátky nad Jizerou, Slavii, Třinec nebo Beroun. Česko reprezentoval na MS do osmnácti i dvaceti let.

Teď si vyzkouší další klub. Prostějov je momentálně na osmém místě a podává poměrně nevyrovnané výkony. Tabulka Chance ligy je nicméně hodně našlapaná a třeba na první Motor ztrácejí Jestřábi pouze pět bodů. 

Soupiska LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři: Jakub Neužil, Kryštof Rochla, Tomáš Štůrala, Daniel Huf.

Obránci: Matěj Bažant, Ladislav Havlík, Daniel Kolář, Ondřej Mikliš, Alex Rašner, Jan Zdráhal, Michael Foltýn, Rhett Holland, Mario Kellner.

Útočníci: Tomáš Divíšek, David Dvořáček, Vojtěch Krejčiřík, Lukáš Luňák, Václav Meidl, Tomáš Nouza, Radek Prokeš, Marek Račuk, Jan Starý, Matouš Venkrbec, Lukáš Žálčík, Tomáš Karpov, Ondřej Matýs.

Daniel Krejčí.

Daniel Krejčí. | Foto: hokejkv.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz