Prostějov a Poruba si zastřílely. Jak si vedli Svačina s Oleszem?

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

23. srpna 19:09

Adam Bagar

Zahraniční soupeři neměli šanci! Prostějov přehrál polské Tychy 6:0 a vrátil jim prohru z úvodu přípravy, Poruba i s Vladimírem Svačinou a Rostislavem Oleszem v sestavě smetla slovenskou Dubnici nad Váhom 6:1.

HokejkaSHOPvanoce

Olesz asistoval, Svačina vyšel naprázdno

Poruba nastoupila i s Rostislavem Oleszem a Vladimírem Svačinou, který v týdnu s klubem podepsal smlouvu. Bodové žně se ale nekonaly. První jmenovaný zapsal asistenci, druhý vyšel úplně naprázdno. Ale trefovali se jiní, porubský gólostroj se zastavil až na čísle šest.

HC RT TORAX PORUBA 2011 – MHK DUBNICA NAD VÁHOM 6:1 (2:0, 2:0, 2:1)

Branky a nahrávky: 8. Hudeček (Gřeš, Toman), 17. Obdržálek (Pastor), 22. Zdeněk (Olesz, Dundáček), 24. Ollender (Slavík), 46. Toman (Gřeš, Slavík), 55. Husák (Jáchym, Toman) – 49. Kanaet (Trenčan, Hegyi).
HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán – Slavík, Husák, Dundáček, Pastor, Urbanec, Rudl, Šendera – Nejezchleb, Jáchym, Obdržálek – Svačina, Zdeněk, Olesz – Gřeš, Hudeček, Toman – Ollender, Ďurač, Brodek.
MHK Dubnica nad Váhom: Kutěj – Lee, Bagin, Gryger, Fančovič, Švec, Trška, Plavecký – Hegyi, Kanaer, Trenčan – Krystýn, Džugan, Hefka – Hus, Ďuriš, Chatrnúch – Jakubík, Prna, Pelech.

Jestřábi slaví potřetí v řadě, Neužil má nulu

1:6 a 6:0. To není skóre prvních dvou setů tenisové bitvy, ale výsledky vzájemných střetnutí mezi Prostějovem a Tychami. Jestřábi polskému soupeři vrátili prohru i s úroky. Prvním čistým kontem v přípravě se blýskl Jakub Neužil, Roman Chlouba vstřelil dvě branky.

LHK JESTŘÁBI PROSTĚJOV – GKS TYCHY 6:0 (2:0, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Jandus (Muška), 11. Račuk (Žálčík, Krejčí), 26. Chlouba (Hrníčko), 33. Chlouba (Račuk), 42. Nouza (Mrázek), 50. Hrníčko.
LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – Husa, Krejčí, Novotný, Březák, Mrázek, Muška, Chujas, Brančík – Chlouba, Račuk, Žálčík – Nouza, Novák, Heřman – Krejčík, Chlán, Ouřada – Luňák, Hrníčko, Jandus.
GKS Tychy: Murray – Kotlorz, Novajovský, Kolarz, Bryk, Pociecha, Ciura, Yeronau, Akomito – Jeziorski, Galant, Witecki, Kogut, Rzeszutko, Baginski, Mroczkowski, Cichy, Szczechura, Klimenko, Szmatula, Yafinenia.

Další přípravné zápasy na Chance ligu

Neděle 25. srpna:
16:00 EHC Lausitzer Füchse – ČEZ Motor České Budějovice

Úterý 27. srpna:
17:30 SK Horácká Slavia Třebíč – DRACI ŠUMPERK
17:30 HC Slavia Praha – HC Slovan Ústí nad Labem
18:00 HC RT TORAX Poruba – Ujpesti TE (Visegrádský pohár)
17:30 SK Trhači Kadaň – HC Baník Sokolov
18:00 HC Benátky nad Jizerou – HC Stadion Litoměřice
18:00 VHK ROBE Vsetín – AZ RESIDOMO Havířov
18:00 LHK Jestřábi Prostějov – HC Dukla Jihlava

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz