Projekt Dukla nese ovoce. Litoměřice dodaly reprezentacím 15 hráčů

Foto: Karolína Štolcová, hclitomerice.cz

Projekt Dukla se v Litoměřicích rozběhl na plné obrátky. Dobře o tom vědí i reprezentační trenéři: Na listopadových akcích národních týmů do 19 a 20 let se objevilo hned patnáct jmen z litoměřického A-týmu.

Nový fanshop

Díky projektu se výrazně zvýšil počet hráčů do 20 let, kteří pravidelně nastupují ve WSM Lize a kteří mají důležité týmové role, což je podstatné především pro trenéry juniorské reprezentace. Spokojen je také prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král.

„Projekt výrazně převyšuje mé očekávání. Dlouho jsme hledali možnost, jak zlepšit dovýchovu mladých hráčů, kteří při přechodu z juniorského do seniorského hokeje dostávali v týmech WSM Ligy minimum šancí pravidelně nastupovat. Letos hraje WSM Ligu na čtyřicet mladíků v celé republice, o tom bychom si mohli v minulé sezoně nechat jen zdát,“ říká.

„Investujeme nemalé prostředky do výchovy dětí a mládeže, a tak se musíme postarat i o talentované a morálně vyspělé hráče, kteří pro sebe chtějí udělat něco navíc i v juniorském věku. A věřte, že v Litoměřicích je příprava tvrdá,“ dodává prezident ČSLH Tomáš Král.

Hráči z Litoměřic na listopadových akcích

U20 – turnaj čtyř zemí v Rusku

U19 – tři zápasy s Finskem

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz