Přívaly sněhu odložily zápas WSM Ligy, Zubři do Benátek neodcestují

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Hokejisté Benátek nad Jizerou a Přerova si musejí na své čtvrté vzájemné utkání v probíhající sezoně WSM Ligy ještě pár dní počkat. Duel 48. kola, který měl být sehrán ve středu 1. února od 17:30, byl odložen. Důvodem je krizová dopravní situace, kterou způsobily přívaly sněhu.

Fanshop

„Hosté kvůli klimatickým a technickým problémům do středu Čech neodcestují,“ informoval jako první středočeský klub. Později se k odložení střetnutí vyjádřil i Přerov, jehož první tým k zápasu 48. kola neodcestoval. „Stalo se tak z důvodu krizové dopravní situace, způsobily jí velké přívaly sněhu,“ objasnili Zubři na svém webu.

"Důvodem je krizová dopravní situace, kterou způsobily velké přívaly sněhu."

Oba kluby tak začaly okamžitě jednat o náhradním termínu. A to asi vzhledem k blížícímu se konci základní části WSM Ligy byl dost těžký oříšek. „Benáteckým hráčům tak zřejmě, v už tak nahuštěném programu příštího týdne, přibude čtvrtý domácí zápas.“ Stalo se skutečně tak. Utkání se uskuteční už v pondělí 6. února od 17:30.

WSM Liga: Poulíček odvolal faul soupeře. Pekr byl pětkrát vyloučen »

„Děkujeme benáteckému klubu za vstřícnost a pochopení,“ hlásí Zubři, kterým aktuálně patří desátá příčka tabulky a stejně jako Středočeši dál bojují o účast v předkole play off. Zbývající šestice zápasů 48. kola by měla být sehrána. Na WSM Ligu se půjde v Českých Budějovicích, Jihlavě, Havířově, Litoměřicích, Kladně a na Slavii.

Dnešní program 48. kola WSM Ligy

17:30 ČEZ Motor České Budějovice – LHK Jestřábi Prostějov
17:30 HC Dukla Jihlava – HC Most
18:00 HC AZ Havířov 2010 – Hokej Ústí nad Labem
18:00 HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč
18:00 HC Slavia Praha – SK Trhači Kadaň
18:00 Rytíři Kladno – HC Frýdek-Místek

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz