Přindiš bude rozdávat hity ve druhé lize. Vrací se do Sokolova

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Petr Přindiš po dvou sezonách opouští WSM Ligu. Osmadvacetiletý obránce se vrací do mateřského Sokolova, který po sestupu do kraje odkoupil licenci od Klášterce nad Ohří a zůstává tedy ve druhé lize.

HokejkaSHOPvanoce

» Řvali na mě islamisto a Allahu Akbar, vypráví Přindiš

Přindiš v minulé sezoně působil v Ústí nad Labem. Slovanu pomohl ke konečnému šestému místu ve WSM Lize šesti body ze 47 zápasů. Na severu Čech navíc plnil roli "zlého muže" a chránil ligovou hvězdu Jaroslava Roubíka.

Za Sokolov hrál naposledy v ročníku 2014/2015. Baníku tehdy těsně unikl postup do první ligy – v rozhodujícím zápase kvalifikace nestačil na Přerov. Právě na Hanou vedly Přindišovy další kroky. Obětavý bek si zahrál také za Slavii.

Přindiš má rovněž zkušenosti z nejvyšší soutěže – na začátku kariéry působil v Karlových Varech. Vyzkoušel si také angažmá v Mostě, Berouně nebo ve druhé francouzské lize.

„Přindiš myslí i na diváky, které baví svými kousky a tvrdými střety. Rozhodně se tak fanoušci mají na co těšit."

Příští rok bude potetovaný hokejista rozdávat hity opět v Sokolově. „Petr Přindiš při své hře myslí i na diváky, které baví svými kousky, tvrdými střety i netradičními oslavami gólů. Rozhodně se tak fanoušci mají na co těšit," píše se na sokolovských stránkách.

Baník oznámil i další novinky: mužstvo povede bývalý trenér Kadaně či Klášterce Michal Jäger, obranné řady vyztuží Miroslav Kuncl s Patrikem Zichem a do útoku přicházejí František Mála a Ondřej Toušek (všichni hráli loni za Klášterec). V jednání je také návrat Pavla Kuběny, který minulý ročník dokončil v zámořské FHL.

Petr Přindiš a jeho fotka ze sezony 2014/2015.

Petr Přindiš a jeho fotka ze sezony 2014/2015. | Foto: Arnošt Moucha ml.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz