Přerovští trenéři pro další sezonu? Kočara a Grof, který ukončil kariéru

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Na přerovské střídačce zůstává Vladimír Kočara, který se Zubrů ujal v lednu a navzdory nelehké situaci je dovedl k pátému místu v Chance lize.

Nový fanshop

„Jeho pokračování pro nás byla priorita," přiznal v rozhovoru pro hokejprerov.cz sportovní manažer Pavel Hanák. 

Kočara několik let úspěšně působil u přerovské mládeže. V uplynulé sezoně dostal šanci u áčka a osvědčil se. „Chtěli jsme, aby zůstal v nějaké pozici u A-týmu a nakonec se nám to i díky skvělé spolupráci všech trenérů u mládeže podařilo. Po úspěšném konci sezony bude tedy další rok pokračovat v pozici hlavního trenéra,“ těší Hanáka. 

Novým Kočarovým asistentem bude někdejší přerovský obránce Jakub Grof, který poslední dva roky strávil v Polsku. Vzhledem k lákavé nabídce od Zubrů ukončil hráčskou kariéru.

„Má obrovské hráčské zkušenosti a navíc náš klub dobře zná ze svého působení."

Sedmatřicetiletý Grof je jednou z ikon druhé nejvyšší soutěže – během svého působení v Ústí nad Labem nebo v Chomutově patřil k nejlepším obráncům první ligy. S Karlovými Vary pak dokonce získal stříbro v extralize.

„Má obrovské hráčské zkušenosti. Je to velmi známé hokejové jméno a navíc náš klub dobře zná ze svého působení, takže nejde do cizího prostředí," vysvětluje Hanák na klubovém webu. „Věříme, že pro klub i pro fanoušky je to super zpráva."

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz