Přerov zúžil kádr. Na zkoušce neuspěla osmička hráčů

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Přerovský tým opustili po Generali Česká Cupu obránci Jiří Klimíček, Jiří Weintritt, Jakub Kleiner a útočníci Jaroslav Dvořák, Kamil Hajšman, Lukáš Peterka a Lukáš Zmeškal s Adamem Hradilem.

Aplikace Tipsport extraligy

Peterka se vrací do druholigové Opavy, Kleiner se Zmeškalem pak zamíří do Nového Jičína. Hradil potom oblékne dres Kroměříže a zřejmě se představí i  v univerzitní lize.

Kam zamíří ostatní, to zatím není známo.

„Skládáme tým, který bych nazval jako podzimní."

„Kluci rozhodně nezklamali. Naopak nás přesvědčili o tom, že v našem týmu mohou hrát," říká na přerovském webu trenér Vladimír Kočara.

Jenže...

Současná situace není standardní. Je taková, že si skládáme tým, který bych nazval jako podzimní," prozrazuje Kočara.

Jak to myslí?

Máme tady Filipa Krále, Radka Kučeříka a Martina Ryšavého, což jsou hráči, kteří nás během podzimu, jak začnou kempy v zámoří, opustí," objasňuje.

„Míst v sestavě pro hráče tedy ubylo. Všichni od nás slyšeli, jak mají dál pracovat. V žádném případě není vyloučeno, že se kdokoliv z nich může v našem klubu znovu objevit," avizuje Kočara v rozhovoru pro hokejprerov.cz.

Buďto ještě letos nebo třeba v další sezoně. Všichni zanechali dobrý dojem a jejich práce byla výborná,“ děkuje Kočara.

Aktuální kádr HC ZUBR Přerov

Brankáři: Daniel Dvořák, Martin Holík, Michal Postava, Ondřej Kacetl.

Obránci: Josef Hrabal, Mikuláš Zbořil, Jiří Krisl, Lukáš Forman, Tomáš Dřímal, Radek Kučeřík, Matyáš Gréč, Filip Král, Jan Fencl.

Útočníci: Roman Pšurný, Tomáš Doležal, Vlastimil Dostálek, Radek Číp, Darek Hejcman, Jiří Goiš, Filip Dvořák, Jan Süss, Daniel Indrák, David Dobša, Matěj Svoboda, Martin Ryšavý.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz