Přerov získal střelecké eso. Tohle je jeho TOP 5 posil

Zubři sice přivedli obávaného kanonýra Davida Březinu, jinak o nich ale během letošního přestupového období není skoro slyšet. I díky skvělé práci s mládeží totiž mohou kádr kvalitně doplňovat z vlastních zdrojů.

David Chroboček (O, 25 let)

Minulá sezona: Havířov (41 zápasů, 3+12)

V minulé sezoně šlo o nejproduktivnějšího obránce Havířova – v trápícím se týmu se jako jediný z beků dostal přes hranici deseti bodů. Platný je nejen v přesilovkách, ale i při oslabení. K dobré rozehrávce totiž přidává bojovnost, ostatně ve čtyřech sezonách po sobě zblokoval nejvíc střel ze všech havířovských hráčů.

David Březina (Ú, 29 let)

Minulá sezona: Vsetín (56 zápasů, 17+19)

Je to hráč, co na Vsetíně dokázal i ze třetí, případně až ze čtvrté lajny rozhodovat zápasy. S průměrným ice timem třinácti minut předváděl divy, vždyť víc bodů než on získali jen tři jiní vsetínští útočníci. Dlouhodobě je Březina mimořádně efektivní. Po přesunu do Přerova ho čeká výraznější zápřah, klidně by tedy mohl útočit na trofej pro nejlepšího střelce soutěže. Ostatně už jednou jí byl hodně blízko. 

Rok Macuh (Ú, 25 let)

Minulá sezona: Šumperk (50 zápasů, 10+23)

Do loňské sezony vstoupil fantasticky a v prvních týdnech patřil k nejdominantnějším hokejistům ligy. Ve druhé polovině ročníku trošku zvolnil a už tak výrazný nebyl, tak či tak ale nastal v jeho kariéře zlom. V pažích má ohromnou sílu, těžko se odstavuje od puku a obecně najdete jen málo nebezpečnějších hráčů v okolí brankoviště. 

Jakub Zembol (Ú, 18 let)

Minulá sezona: jun. Sparta Praha (59 zápasů, 32+35)

Přerov před blížící se sezonou podepsal pouze tři nové posily, zbytek našeho článku o TOP 5 akvizicích tak musíme vyplnit hráči, kteří jsou na Hané prozatím na zkoušce a o nové tváře z mládeže. Zembol má všechny předpoklady k tomu, aby už letos mohl nastupovat mezi muži. Jednak ty fyzické, vždyť měří 197 centimetrů a váží 98 kilogramů, ale i dovednostní: loni byl nejlepším střelcem ve sparťanské juniorce. Powerforvardů s podobným střeleckým instinktem se tolik nerodí...

Tobiáš Kuchta (Ú, 17 let)

Minulá sezona: dor. Přerov (37 zápasů, 22+31)

Jeden z největších příslibů současné přerovské mládeže. Do přípravy s áčkem zasáhl už loni, letos už by mohl dostat šanci také v mistrácích. Na Kuchtových výkonech stál přerovský dorost, objevil se dokonce i v reprezentační sedmnáctce. Zubři jsou známí tím, že se nebojí dávat prostor teenagerům. Řekne si Kuchta během léta o pozici v A-týmu?  

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz