Přerov posiluje obranu, z Českých Budějovic se vrací Zdeněk Čáp

Foto: hokejprerov.cz

8. října 2018, 20:39

Adam Bagar

Bek Zdeněk Čáp se v rámci Chance ligy stěhuje z Českých Budějovic do Přerova. „Dohodli jsme se zatím na měsíčním hostování a pak si řekneme, co bude dále,“ hlásí pro web hokejprerov.cz sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

HokejkaSHOPvanoce

Šestadvacetiletý zadák oblékal přerovský dres už v uplynulé sezoně v rámci střídavých startů z Hradce Králové. Pak ale následoval přesun přes Olomouc do Českých Budějovic, které Zdeňka Čápa angažovaly. V letošní sezoně však sehrál za Motor jediný zápas, a to v Kadani.

Myslím si, že jak hráči, tak oběma klubům to pomůže

I proto se oba kluby dohodly na měsíčním hostování. Aspoň zatím. „Pak jej prodloužíme, nebo ukončíme. Zdeněk u nás každopádně dostane dost prostoru a bude v zápasovém zatížení, což v Motoru neměl. Myslím si, že jak hráči, tak oběma klubům to pomůže,“ líčí Hanák.

„Zdeněk u nás dostane dost prostoru a bude v zápasovém zatížení, což v Motoru neměl.“

Ten se po podobném typu obránce, který by Zubrům pomohl v přesilovkách, díval od začátku sezony. „A teď se nám naskytla možnost ho získat. Zdejší prostředí z loňska zná, my víme, co od něj čekat a obě strany byly vloni spokojené,“ těší sportovního manažera Zubrů.

Čáp nastoupí za Zubry už ve středu proti Frýdku-Místku

Na Hané Zdeněk Čáp v uplynulém ročníku sehrál 21 zápasů s bilancí jedenácti bodů za tři góly a osm asistencí. Nyní své konto rozšíří, minimálně to zápasové. Posila přerovských zadních řad nastoupí už ve středečním domácím střetnutí proti trápícímu se Frýdku-Místku.

Soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři:
Michal Šurý, Milan Klouček, Lukáš Klimeš, Daniel Šimonů.

Obránci:
Martin Novotný, Mikuláš Zbořil, Martin Padrnos, Robert Černý, Radomír Pala, Lubomír Malina, Mikuláš Pohl, Zdeněk Čáp, Jakub Ferenc, Tomáš Valenta.

Útočníci:
Ivan Rachůnek, Marek Sikora, Daniel Indrák, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Šimon Kratochvil, Matouš Kratochvil, Milan Procházka, Jiří Goiš, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Filip Dvořák, Darek Hejcman, Jaroslav Moučka, Patrik Mašín, Karel Plášek mladší, Michal Popelka, Jakub Kylnar.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz