Překvapivá zpráva z Havířova: obránce Luža v týmu končí!

Foto: hc-havirov.cz

Z Havířova dorazila nečekaná informace: z AZetu po vzájemné dohodě odchází obránce Patrik Luža. Bližší důvody jeho konce nejsou známy.

Plekanec Chance liga

Někdejší slovenský reprezentant odehrál v této sezoně za Havířov všech devět zápasů. Ve statistikách má jeden gól, dvě asistence a +1 bod v hodnocení účasti na ledě. S průměrným časem na ledě 19:52 byl čtvrtým nejvytíženějším hráčem v týmu.

Čtyřiadvacetiletý obránce přišel do Havířova na konci minulé sezony a okamžitě se zařadil mezi tahouny. Luža svými ofenzivními schopnostmi bavil fanoušky a pomáhal týmové produktivitě – loni v 25 utkáních získal devět kanadských bodů.

Zpráva o Lužově odchodu přišla dva dny poté, co se AZet dohodl na spolupráci s jiným elitním bekem: Antonínem Bořutou (viz článek).

Kam povedou Lužovy kroky nyní, to dosud není známo. Zkušenosti má i z KHL, kde zapsal hned 81 startů. V Česku nikde kromě Havířova nepůsobil.

Soupiska AZ RESIDOMO Havířov 

Brankáři: Ondřej Bláha, Jan Lukáš, Michal Dufek, Jiří Matoušek.

Obránci: Tomáš Houdek, Tomáš Dujsík, Antonín Bořuta, Robin Staněk, Jakub Dudek, David Chroboček, Jakub Matai, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera, Vojtěch Ševeček, Ludvík Rutar.

Útočníci: Jan Bambula, Lukáš Bednář, Dominik Cihlář, Tomáš Gřeš, Marek Haas, Adam Hilšer, Lukáš Juhász, Jakub Kotala, Jan Maruna, Dominik Pawliczek, Radek Pořízek, Branislav Rehuš, Filip Seman, Radek Veselý, Rok Macuh, Daniel Kurovský, Aleš Jergl, Miroslav Holec, Maxim Mastič, Ondřej Procházka.

Foto: Michal Polák, eMPefoto.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz