Praha opět ožije hokejovým svátkem!

21. října 2015, 11:09

Komerční sdělení

Čtyři největší pražské univerzity, čtyři kotle fanoušků, čtyři moderátoři, bohatý doprovodný program a hlavně bojovná atmosféra – to vše a mnohem více čeká na návštěvníky unikátního projektu Hokejové bitvy univerzit 2015. Své síly popáté poměří týmy univerzitní týmy ČZU, ČVUT, UK a VŠE již v úterý 27. října v pražské Tipsport aréně.

HokejkaTV

Pátý ročník nabídne návštěvníkům a fanouškům oproti loňskému ročníku jednu razantní změnu, která se týká hrací doby zápasů o umístění. Všechny zápasy se odehrají na 2x15 minut. „K této změně nás dovedl názor diváků předchozích ročníků Hokejové bitvy.“, říká jeden z organizátorů Lukáš Dejl. Stejně jako v loňském roce bude každý univerzitní tým zastupovat vlastní moderátor, který své svěřence požene za vítězstvím a získáním putovního Poháru primátora, o který se bude již tradičně bojovat. Těšit se tak můžete na Jana Bartulíka, Josefa Horáka, Romana Čermáka nebo Štěpána Krpatu. I v letošním roce se můžete těšit na dech beroucí přednes České národní hymny v podání sboru VŠE – Musica Oeconomica Pragensis.

„K této změně nás dovedl názor diváků předchozích ročníků Hokejové bitvy.“

Hokejová bitva univerzit je hlavně o hře, týmovém duchu a samozřejmě také o zábavě. Tu bude zpestřovat nejen čtveřice zkušených moderátorů, ale také například oblíbený “bečkocurling” hraný přímo na ledové ploše, světelná show, zábavné animace na kostce nad ledem, speciální hokejové rekvizity ve Smileboxu a v neposlední řadě půvabné cheerleaders, které k hokeji neodmyslitelně patří. A kdo bude příjemně naladěn, může pokračovat na afterpárty přímo v prostorách haly. Svůj unikátní hudební mix představí hned dvojice Dj’s - DJ CUBE a ED BASS.

Jak vypadala loňská Hokejová bitva univerzit?

Předchozí ročník ovládl celek Univerzity Karlovy, který ve finále zdolal České vysoké učení technické 3:2 a to až po samostatných nájezdech. Která univerzita získá putovní Pohár primátora letos? To zjistíme již 27. října v holešovické Tipsport Aréně v Praze. Informaci o předprodeji vstupenek a další informace o akci najdete na www.hokejovabitva.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz