„Požárník“ Čížek napodobil kamaráda. Zahraje si s Nedorostem?

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

Z nejlepších mládežníků ledna podle sportovního odděleni ČSLH zbývá představit toho posledního. Motor je prvním klubem, do něhož letos zamířila cena už podruhé – mezi staršími dorostenci vynikl Jakub Čížek.

HokejkaSHOPvanoce

Určitě to není náhoda. České Budějovice letos cítí velkou šanci na úspěch, minimiálně takový, jakým byl v loňské sezoně postup juniorů do semifinále play off.

Starší dorostenci jsou aktuálně v tabulce čtvrtí, nedávno si dvakrát vyšlápli na suverénní Salcburk. Ve finiši sezony je klidně ještě můžou posílit Matěj Toman či Vojtěch Doktor, kteří se už právem usadili ve starších kategoriích. Jinak tým ovšem táhnou vzhůru především útočná esa Jakub Čížek s Pavlem Novákem.

Pavel Novák byl nejlepším mladším dorostencem v říjnu »

„Myslím, že se sešla dobrá generace kluků, jeden je z ročníku 2002 a druhý 2001. I vzájemně se ovlivňují a funguje jim to. Kvalita pak vytlačí toho jedince a kluci opravdu hrají dobře,“ pochvaluje si Jaroslav Liška, šéftrenér mládeže Motoru.

Kam míří aktuální sny píseckého odchovance Jakuba Čížka?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz