Potvrzeno! Nedvěd se v Liberci rozloučí s kariérou, nastoupí proti Jágrovi

Foto: hcbilitygri.cz

Sobotní duel WSM Ligy mezi Benátkami nad Jizerou a Kladnem se skutečně odehraje v Liberci za účasti dvou hokejových legend. Jaromíra Jágra a Petra Nedvěda. Duel v Home Credit Areně vypukne v 17:30 a přímým přenosem ho odvysílá ČT sport.

Nový fanshop

Petra Nedvěda čeká víkend snů. Před nedělním zápasem se Spartou mu Bílí Tygři vyvěsí dres ke stropu arény, o den dříve pak dlouholetý liberecký kapitán udělá definitivní tečku za svou bohatou hráčskou kariérou. Nastoupí proti svému kamarádovi Jaromíru Jágrovi.

Stál o mě i Berlín, přiznal Jágr. Bude do Třince létat vrtulníkem? »

O vzájemné partii bývalých spoluhráčů z Pittsburghu, New Yorku Rangers či národního týmu se už nějakou dobu mluvilo, ale čekalo se na vyjádření Jaromíra Jágra, který dnes na tiskové konferenci v Kladně potvrdil, že do zápasu s Benátkami nad Jizerou zasáhne.

„Fanoušci se určitě půjdou podívat i na mě, ale chtěl bych, aby to bylo bráno především jako Petrova rozlučka. Zaslouží si to.“

„Řekl jsem Petru Nedvědovi, že pokud se ten zápas bude brát jako rozlučka s jeho kariérou, tak by se to mělo udělat. Zaslouží si to. Fanoušci se určitě půjdou podívat i na mě, ale chtěl bych, aby to bylo bráno především jako Petrova rozlučka,“ řekl Jágr novinářům.

Jágr: Chci, aby to byl hlavně zápas Petra Nedvěda

Zatímco Nedvěd přislíbil, že v benáteckém dresu odehraje celé utkání, nad délkou Jágrova pobytu na ledě visí otazník, stále ho totiž trápí problémy s kolenem. „Já ani nevím, jestli mám na to, abych odehrál celý zápas. Proto jsem pro fanoušky udělal to prohlášení.

Legenda i v extralize? Jaromír Jágr má střídavé starty do Třince »

Ačkoli Benátky nad Jizerou a Kladno dělí v tabulce WSM Ligy deset míst a propastných 50 bodů, bude jejich vzájemný souboj jasným tahákem kola. Zápas vypukne v 17:30 a odvysílá ho v přímém přenosu ČT sport, liberecká aréna se fanouškům otevře v 16:30.

Předprodej vstupenek na Rotundě v Liberci

Předprodej pro permanentkáře a majitele klubových karet:
Čtvrtek 1. února 13:00 – 21:00
Pátek 2. února 7:00 – 12:00

Volný prodej:
Pátek 2. února 13:00 – 18:00

Jaromír Jágr při prvním tréninku v Kladně

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz