Poslední posila pro Karlovy Vary. Obranné řady vyztuží Stříteský

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Karlovy Vary hlásí už osmou posilu, z toho třetí do zadních řad. Ty vyztuží Matěj Stříteský, jenž přichází na roční hostování z Mladé Boleslavi. Klub to uvedl na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

Osmadvacetiletý bek má před sebou šesté extraligové angažmá. Nejvyšší soutěž si už zahrál za mateřský Vsetín, Litvínov, Mladou Boleslav, Jihlavu a naposledy za Liberec, v jehož dresu nasbíral sedm bodů (2+5) ve 43 duelech.

Bývalý reprezentant, který se stal v sezoně 2014/15 nejlepším střelcem mezi extraligovými obránci, je celkově osmou předsezónní posilou Energie, po Branislavu Kubkovi a Dominiku Graňákovi pak třetí do defenzivních řad.

„Máme víc hráčů, než jsme původně počítali, proto dojde k určitému zúžení.“

Matěj Stříteský by měl být v tuto chvíli poslední posilou hráčského kádru našeho mužstva. Karlovarský A-tým je kompletní, o dalších posilách už neuvažujeme,“ prozrazuje sportovní manažer a trenér Energie Martin Pešout.

V plánu jsou jen škrty. „Máme víc hráčů, než jsme původně počítali, proto dojde k určitému zúžení. V první řadě budeme jednat s naším partnerským klubem, Baníkem Sokolov, a podle vývoje jednání budeme situaci dál řešit.“

Aktuální soupiska HC Energie K. Vary

Brankáři: 
Filip Novotný, Jan Bednář, Ondřej Kuchař, Jakub Kašpar.

Obránci: 
Dominik Graňák, Michal Plutnar, Petr Šenkeřík, Vladimír Eminger, Martin Rohan, Branislav Kubka, Ondřej Šafář, Lukáš Kozák, Adam Rulík, František Klejna, Filip Bernáth, David Tureček, Daniel Zavřel, Matěj Stříteský.

Útočníci: 
Václav Skuhravý, Tomáš Rachůnek, Jakub Flek, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš, Ondřej Beránek, Jaromír Kverka ml., Sebastian Gorčík, Petr Koblasa, Martin Kohout, Tomáš Knotek, Adam Raška, Radek Prošek, Michal Hotěk, Otakar Šik, Adam Křemen, Nicolas Hlava, Tomáš Vondráček.

Příchody do HC Energie K. Vary

Nicolas Hlava (Znojmo)
Adam Raška (Chomutov)
Branislav Kubka (Banská Bystrica)
Tomáš Knotek (Mladá Boleslav)
Tomáš Vondráček (Pardubice)
Dominik Graňák (Hradec Králové)
Petr Koblasa (Chomutov)
Matěj Stříteský (Mladá Boleslav)

Odchody z HC Energie K. Vary

Adam Lapšanský (Trenčín)
Roman Vlach (Plzeň)
Tomáš Havránek (Třebíč)
Tomáš Závorka (konec kariéry)
Stanislav Balán (neznámo)
Matic Podlipnik (neznámo)
Petr Stloukal (neznámo)
Vladimír Sičák (neznámo)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz