Posily pro Ústí? Za Slovan si zahráli Chlouba, Chrpa a další

Foto: Dalibor Kachlík, skkadan.cz

Ústí nad Labem nasadilo do úterního zápasu proti Kladnu čtyři potenciální posily: útočníky Romana Chloubu, Jana Havla, Jakuba Chrpu a Josefa Jíchu.

Nový fanshop

První tři jmenovaní jsou hráči Chomutova, Jícha patří Litvínovu.

Sedmadvacetiletý Roman Chlouba rozdělil minulou sezonu mezi Piráty (36 utkání, 6+5) a Kadaň (11 zápasů, 1+4). V prvoligové kariéře má průměr 0,57 bodu na zápas a u Trhačů prokazoval, že dokáže být rozdílovým hráčem. V prvním utkání v dresu Slovanu se uvedl dvěma góly.

Mezi dlouholeté tahouny Kadaně patří i Jakub Chrpa, který dal ve třech sezonách za sebou deset a více gólů. Také on loni střídavě nastupoval za Chomutov (13 utkání, 2+1) a Trhače (43 zápasů, 10+8).

I dvaadvacetiletý Jan Havel už má zkušenosti z Tipsport extraligy, kde nastoupil za Spartu a Chomutov. V minulém ročníku zapsal v dresu Pirátů 33 startů (2+5), dalších jedenáct duelů sehrál za Kadaň (2+0).

V nejvyšší soutěži se loni objevoval také Josef Jícha, který v 25 utkáních za Litvínov získal tři kanadské body. Většinu sezony strávil v litvínovské juniorce.

Jakub Chrpa.

Jakub Chrpa. | Foto: skkadan.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz