Posila z Komety, teď však další rána. Mora přišla o dva útočníky

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

28. ledna 10:49

Adam Bagar

Ve středu Hanáci oznámili příchod Michala Kunce z Komety, nyní naopak ztrátu dalších dvou zraněných útočníků. Mimo hru jsou na delší dobu Lukáš Kucsera a Joshua James Mácha, klub o tom informoval na své facebookové stránce.

Aplikace Tipsport extraligy

Olomouc se v minulých dnech a týdnech těšila z návratu několika hráčů z početné marodky, jenže teď na ni přibyla jména dalších dvou útočníků.

Zkušený Lukáš Kucsera utrpěl blíže nespecifikované zranění v obličeji, talent Joshua James Mácha má zase zdravotní problém v horní části těla.

„Oba bohužel budou týmu chybět několik následujících týdnů,“ informovali Hanáci na své facebookové stránce s tím, že jim přejí brzké uzdravení.

29letý Kucsera naposledy nastoupil v pátek ve Vítkovicích. V aktuální sezoně sehrál 35 utkání, zapsal v nich 17 bodů za devět gólů a osm asistencí.

Čerstvě 19letý Mácha hrál ještě nedělní zápas proti Plzni. Ten byl už jeho devatenáctým, premiérový ročník v extralize zatím ozdobil nahrávkou.

Mora je v tabulce aktuálně až dvanáctá, i kvůli častým hráčským ztrátám. V nejbližším zápase by už jí ale mohl pomoci brněnský Michal Kunc.

Aktuální kádr HC Olomouc

Brankáři:
Branislav Konrád, Jan Lukáš, Vojtěch Mokry.

Obránci:
Tomáš Černý, Tomáš Dujsík, Matúš Hlaváč, Jiří Ondrušek, Alex Rašner, Adam Rutar, David Škůrek, Jan Švrček, Tomáš Valenta, Martin Vyrůbalík.

Útočníci:
Jan Bambula, Vilém Burian, Tomáš Gřeš, Tobiáš Handl, Jan Káňa, Lukáš Klimek, Jan Knotek, Petr Kolouch, Matěj Kořenek, Lukáš Kucsera, Michal Kunc, Joshua James Mácha, Daniel Ministr, Lukáš Nahodil, Jakub Navrátil, Rostislav Olesz, David Ostřížek, Matěj Pekr, Petr Strapáč, Matěj Tomajko, Vojtěch Tomeček.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz