Porubě pomohou v nováčkovské sezoně Dolejš, Stránský i Krenželok

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Nováček Chance ligy spolupracuje s extraligovými Vítkovicemi a vítá další tři hráče na střídavé starty: brankáře Daniela Dolejše, obránce Daniela Krenželoka a útočníka Šimona Stránského.

Plekanec Chance liga

Všichni tři by mohli naskočit už do prvního domácího zápasu – v pondělí 10. září proti Kladnu. Zároveň budou nadále působit ve Vítkovicích.

Daniel Dolejš patří k nejlepším brankářským dvojkám v extralize, za reprezentačním gólmanem Patrikem Bartošákem to má ovšem obtížné. V zápasovém rytmu se tak bude udržovat v Porubě – podobně jako tomu bylo minulou sezonu v Havířově.

Do Chance ligy se vrací i jednadvacetiletý zadák Daniel Krenželok, který loni bojoval za Vsetín (34 utkání, 2+3). Vytáhlý hokejista má za sebou nejprestižnější mládežnické akce: zahrál si na Memoriálu Ivana Hlinky, na MS U18 i na MS juniorů.

Na těchto reprezentačních turnajích sbíral zkušenosti i jeho vrstevník Šimon Stránský, který v minulé sezoně pravidelně nastupoval za Vítkovice a odehrál 52 utkání (7+7). Mihl se i na střídavých startech v Havířově.

Soupiska HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři: Andreas Kubáň, Hynek Kůdela, Tadeáš Dvořák, Daniel Dolejš.

Obránci: Ctirad Ovčačík, Filip Dundáček, Daniel Gazda, David Janiczek, Domantas Čypas, Daniel Krenželok, Jan Puškár, Marek Slavík, Luboš Adam, Patrik Urbanec, Martin Matějíček.

Útočníci: Jan Hudeček, Jakub Illéš, Jan Káňa, Petr Kanko, Vojtěch Tomi, Václav Jankovský, Jiří Zdeněk, Marek Rubner, Jiří Brodek, Daniel Häring, Josef Fojtík, Samuel Ollender, Michal Vymazal, Tomáš Jáchym, Radim Toman, Jozef Baláž, Šimon Stránský (na fotce dole).

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz