Poruba znovu doplňuje útok, z Liberce se jí vrací odchovanec

Foto: hcporuba.cz

Ofenzivní řady prvoligové Poruby doplní talentovaný útočník Šimon Pavlík, jenž se do mateřského klubu vrací po sezoně v Liberci. RT TORAX o jeho příchodu informoval na svých webových stránkách.

Zlatá hokejka 2022

„Do Poruby přicházím, abych se pokusil vybojovat místo v sestavě a mohl reprezentovat svůj mateřský klub. Chtěl bych s ní dosáhnout lepšího týmového výsledku, než jaký měla minulý rok. Chceme se pohybovat v horních patrech tabulky,“ hlásí 19letý forvard.

Ten má za sebou povedenou sezonu pod Ještědem, kam si jej loni stáhli z Ligy juniorů o patro výš. Jako nováček nejvyšší juniorské soutěže rozhodně nezklamal – už v základní části nasbíral 24 bodů (9+15) v 41 zápasech a vidět byl také v následném play off.

Bílí Tygři dokráčeli až do finále, v němž po dramatickém boji padli 3:4 na zápasy s Plzní. Jenom v této sérii si Šimon Pavlík připsal tři trefy do černého a navrch jednu asistenci, celkově vyřazovací boje zakončil s bilancí sedmi bodů za čtyři branky a tři nahrávky.

„Na Šimona pěje každý jenom chválu. Jak trenéři v Porubě, tak i v Liberci oceňují jeho pracovitost a přínos v kabině. Jsem rád, že jej můžu přivítat zpátky v Porubě.“

„Na Šimona pěje každý jenom chválu. Jak trenéři v Porubě, tak i v Liberci oceňují jeho pracovitost a přínos v kabině,“ těší generálního manažera klubu Pavla Hinnera. „Jsem rád, že jej můžu přivítat zpátky v Porubě,“ doplňuje k příchodu mladého odchovance.

Pavlíka čeká těžká šichta, aby si vybojoval stálé místo v sestavě. Porubská ofenziva totiž budí respekt. Na soupisce je už 17 útočníků včetně jmen jako Roman Pšurný, Tomáš Šoustal, Jakub Šlahař, Tomáš Vildumetz, Vojtěch Střondala, Aaron Berisha a další...

Aktuální soupiska HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři:
Daniel Dolejš, Ondřej Bláha, Marek Slíž.

Obránci:
Jiří Klimíček, Jan Mlčák, Patrik Urbanec, Tomáš Voráček, Adam Sedlák, Justin Lemcke, Jan Dluhoš.

Útočníci:
Jiří Brodek, Vít Christov, Tomáš Gřeš, Dominik Hrníčko, Jan Hudeček, Daniel Häring, Jakub Šlahař, Tomáš Šoustal, Vojtěch Střondala, Radim Toman, Michal Vachovec, Tomáš Vildumetz, Roman Pšurný, Jiří Karafiát (zkouška), Aaron Berisha, Šimon Pavlík, Maxim Vehovský.

Foto: Jan Běhounek, janbehounek.cz

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz