Poruba si v listopadu hraje svoje play off, prohrává 2:3 na zápasy

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

21. listopadu 2019, 12:44

Adam Bagar

Porubští hokejisté procházejí po reprezentační přestávce pořádně těžkou zkouškou, v rozmezí pouhých jedenácti dní sehrají hned sedm zápasů!

Nový fanshop

Chance liga má už tak nabitý zápasový program, ale parta kolem kouče Miloše Holaně musela zvládnout ještě bitvy Visegrádského poháru. Za účasti týmů ze Slovenska, Maďarska a Polska došla do semifinále, v němž po dvou prohrách nestačila na extraligovou Nitru.

„Jako play off? Trenér to tak i nazval a chtěl po nás, ať vyhrajeme čtyři zápasy.“

Ale zpátky k oné porci zápasů. Vše začalo ve středu 13. listopadu proti Ústí nad Labem, hned další den už dorazila do Poruby zmíněná Nitra, v sobotu zajížděl RT TORAX do Benátek nad Jizerou, v pondělí vyzval Slavii a v úterý už zase mířil k odvetě na Slovensko.

Dost to připomíná play off, ve kterém se rovněž hraje v rychlém sledu. „Trenér to tak i nazval a chtěl po nás, ať vyhrajeme čtyři zápasy,“ hlásí útočník Jan Hudeček. Jeho tým zatím zvládl jen partie se Slovanem a Slavií, v pomyslném play off prohrává 2:3 na zápasy.

Únavu nemůžeme brát v potaz, musíme ji hodit za hlavu

Zápasový kolotoč nekončí, už dnes se v dohrávce středečního kola představí na ledě Jihlavy. „Nějakou únavu však nemůžeme brát v potaz, musíme ji hodit za hlavu,“ ví Hudeček. Bláznivých jedenáct dní pak Porubští v sobotu zakončí bojem s vedoucím Motorem.

„Je to sice náročné, ale máme dost natrénováno a absolvovali jsme výbornou přípravu… V trénincích jsme se snažili hodně bruslit, takže podle mě budeme nachystaní,“ věří. Dokáže aktuálně pátý tým tabulky Chance ligy dotáhnout svoje play off do vítězného konce?

Náročný program HC RT TORAX Poruba 2011

13.11. HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Slovan Ústí nad Labem 6:2
14.11. HC RT TORAX Poruba 2011 – HK Nitra 2:4
16.11. HC Benátky nad Jizerou – HC RT TORAX Poruba 2011 6:2
18.11. HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Slavia Praha 4:1
19.11. HK Nitra – HC RT TORAX Poruba 2011 1:0
21.11. HC Dukla Jihlava – HC RT TORAX Poruba 2011
23.11. HC RT TORAX Poruba 2011 – ČEZ Motor České Budějovice

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz