Poruba si plácla s Kopřivnicí. Pošle jí až sedm hráčů

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Spolupráce mezi prvoligovou Porubou a druholigovou Kopřivnicí bude pokračovat i v nadcházejícím ročníku. Navíc by měla být ještě výraznější než v posledních letech.

V úterý se sešli porubský manažer Pavel Hinner s jeho kopřivnickým protějškem Jaroslavem Hrubým a společně nastavili nová pravidla vzájemné spolupráce.

„Oba kluby se domluvily na mnohem těsnější spolupráci, než tomu bylo v minulých sezonách," potvrzuje Hrubý na webu ISMM.

V Kopřivnici by mohlo působit až sedm hokejistů ze širšího kádru Ostravanů, a to včetně brankáře. „Jména hráčů Poruby, kteří přicházejí v úvahu na hostování, popřípadě střídavý start, se začnou krystalizovat od osmého srpna," avizuje Hrubý.

„Je předpoklad, že z Poruby do Kopřivnice bude chodit hrát vždy jedna celá pětka."

Loni Kopřivnici vypomáhali z Poruby například obránce Marek Slavík nebo útočníci Jiří Brodek, Daniel Häring a Michal Hotěk. 

Kdo z Ostravanů posílí Kopřivnici tentokrát? K finálnímu zeštíhlení porubského týmu má dojít 24. srpna.

„Je předpoklad, že z Poruby do Kopřivnice bude chodit hrát vždy jedna celá pětka, která bude v Porubě trénovat. Ostatní hráči by měli být v Kopřivnici na hostování a budou trénovat v Kopřivnici," informuje Hrubý.

Aktuálně má Poruba, která má po loňském výbuchu co napravovat, na soupisce tři brankáře, osm obránců a šestnáct útočníků. První přípravné utkání odehraje 8. srpna právě proti Kopřivnici.

Aktuální kádr HC ISMM Kopřivnice

Brankáři: Andreas Kubáň.

Obránci: Tomáš Fojtík, Marek Bail, Miroslav Marek, Marek Slavík, Denis Kyselý, Radek Mituchovič.

Útočníci: Jakub Mach, Ondřej Sluštík, Patrik Gola, Marek Pěnčík, Matěj Mach, Jiří Pargač, Dominik Suchý, Rostislav Vaněk, Petr Seidler, Filip Fojtík, Vojtěch Pindel, Filip Indrst, Adam Urban.

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz